Jump to content
Българският форум за музиканти

Лесен инструмент ли е бас китарата?


niki123bg

Лесен инструмент ли е бас китарата?  

259 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

  • Отговори 87
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

"Ослушай се, огледай се и премини."

е да де--на моя роден език звучи така

 

 

сопри се--околи се--ако не иде дзверо --премини..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми баса е лесен инструмент ако си фен на "насечка и прав такт" дет вика един познат :ph34r: най-лесният начин всеки да си отговори на въпроса е да си пусне Ред Хот (примерно) и да се реши дилемата :blink:

Редактирано от wessy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бас--хах--замислете се--по лесен инструмент от това дали существува--като изключим свиренето на бирена бутилка

можеш ли да изсвириш нещо на Dream Theater на този най-прост инстумент :ph34r::blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Ослушай се, огледай се и премини."

е да де--на моя роден език звучи така

 

 

сопри се--околи се--ако не иде дзверо --премини..

На който и да е език, замисляй се, преди да пишеш.

А ако наистина си толкова добър в баса, ще е чест да чуя нещо твое. :idea:

 

И не наричай диалектите езици, освен ако името ти не започва с Йосиф, пък бил той Броз или Джугашвили.

Редактирано от sa6tiat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Банално,тривиално,клиширано и небрежно изтъркано - това е положението:лесен инструмент НЯМА!!! Толкова по темата от мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Ослушай се, огледай се и премини."

е да де--на моя роден език звучи така

 

 

сопри се--околи се--ако не иде дзверо --премини..

На който и да е език, замисляй се, преди да пишеш.

А ако наистина си толкова добър в баса, ще е чест да чуя нещо твое. :idea:

 

И не наричай диалектите езици, освен ако името ти не започва с Йосиф, пък бил той Броз или Джугашвили.

ема -тва не е диалект ве--тва е на македонски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бас--хах--замислете се--по лесен инструмент от това дали существува--като изключим свиренето на бирена бутилка

можеш ли да изсвириш нещо на Dream Theater на този най-прост инстумент :cheers:B)

ами аз по принцип не свиря на бас китара--ама ако потренирам нещо на тиатър за няколко часа щи го изсвиря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@KILL_EM_ALL, така си е човек

и македонският си е отделен език, и John Myung се изяжда за няколко часа, и баса като цяло е баси и елементарния инструмент :cheers:

 

B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз по принцип не свиря на бас китара--ама ако потренирам нещо на тиатър за няколко часа щи го изсвиря

 

като стана въпрос за солата--искам да ви попитам--тука някуде четох че постоянно говорите за някви твхники--наричате ги--скали--и арпежи--какво точно представлява това--даите примери с някое соло на някоя песен

 

и ако има други пак такива техники с някакви наименования да ми ги кажете плс плс :cheers:

 

Мдам...

 

Бая ще трябва да тренираш за да изсвириш партиите на Myung - бицепс, трицепс - там квото ти е нужно. Но ако искаш, можеш да започнеш с елементарна теория на музиката. Ще ти бъде по-полезно B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз по принцип не свиря на бас китара--ама ако потренирам нещо на тиатър за няколко часа щи го изсвиря

 

като стана въпрос за солата--искам да ви попитам--тука някуде четох че постоянно говорите за някви твхники--наричате ги--скали--и арпежи--какво точно представлява това--даите примери с някое соло на някоя песен

 

и ако има други пак такива техники с някакви наименования да ми ги кажете плс плс B)

 

Мдам...

 

Бая ще трябва да тренираш за да изсвириш партиите на Myung - бицепс, трицепс - там квото ти е нужно. Но ако искаш, можеш да започнеш с елементарна теория на музиката. Ще ти бъде по-полезно :(

самата бас китара не ми е интересна за тва си свиря на друго

 

:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

самата бас китара не ми е интересна за тва си свиря на друго

 

:cheers:

А свирил ли си нявгаш на такава и какво по-точно, та си така категоричен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз по принцип не свиря на бас китара--ама ако потренирам нещо на тиатър за няколко часа щи го изсвиря

Ей таквиз хорица ме забавляват неимоверно! Кефиш ме дюд,ама си се засилил в "А"

група без бутонки и топка,да знаеш! :D Нищо лично! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"Ослушай се, огледай се и премини."

е да де--на моя роден език звучи така

 

 

сопри се--околи се--ако не иде дзверо --премини..

На който и да е език, замисляй се, преди да пишеш.

А ако наистина си толкова добър в баса, ще е чест да чуя нещо твое. :idea:

 

И не наричай диалектите езици, освен ако името ти не започва с Йосиф, пък бил той Броз или Джугашвили.

ема -тва не е диалект ве--тва е на македонски

Ако си толкова добър в диалектологията и сравнителното езикознание, както очебодно си с баса, време е да попромениш теориите в лингвистиката...

Освен ако не си болен сталинист, смахнат поляк; ако си роден в Македония, прощавай...

НО политиката и признаването на една държава не значи и автоматично признаването и на език...

Може би според теб в Тексас се говори американски?...

 

Айде да приключваме офтопика; напиши железничарското "Внимание" и на рупски /родопски/ език, след това го изсвири на бас в стил Джон Ентуисъл и ще ти ръкоплеща до мазоли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.