Jump to content
Българският форум за музиканти

Killswitch Engage


inqubus

Recommended Posts

Здравейте! Нямах какво да правя тази вечер и реших да запиша едно кавърче на Killswitch Engage. Песента е The End Of Heartache, но не можах да я завърша. Ето и линк: http://media.putfile.com/KsE-Proba

 

Иначе оригиналното парче може да се чуе ТУК

 

П.С.: И по-добре съм се справял с изсвирването :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Па гочино йе,могъщо.Измъчи се с вокала некак. Утре ще се запозная с творчеството им.Допаднаха ми.

Редактирано от yakiya
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

жестока група жестоко парче - едно от любимите ми парчета последните 2 години :thumbs_up: поздрави за избора...е очаквах да чуя и понататък развитието но нищо :);) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вторият линк нещо не работи, но иначе много добре се е получило! Браво за кавъра, зарадва ме доста! :punk_guitar: Killswitch къртят :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Извинявам се, бях забравил да сложа "share with the world". Сега би трябвало да си работи :)

http://www.esnips.com/doc/7fca72fa-f36a-49...399e/The-End-01

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига бе човек! ТИ направо ми откърти главата - тоя раздел кавъри не го бях отварял от сума време, ся го отворих и гледам кавъри на 2 от любимите ми банди - и то доста про- изпълнени! Браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала,много гот си го барнал,на мен Килсуич също са ми една от любимите банди и мога само да те похваля за този кавър!!! :):rolleyes::(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Daaamnnnnn dude, направил си много добър кавър. То направо 1 към 1 :Д. Ако извадиш същия вокал като Howard ще си направя харакири ! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.