Jump to content
Българският форум за музиканти

За любителите на фънк,фюжън и джаз


Recommended Posts

Качих още един примерен Фънки вариант в gmail-а.Нарича се Заготовка 1.

Не е зле,ако ще се прави нещо,да си поразмърдате з....те и да се включите.Ако няма да правим нищо конкретно-да закриваме темата. :D

Малко сигурно съм закъснял,но се кефя вече само на тези стилове.Може и да ми е тъп въпроса,ама как да дръпна Заготовка1? :bravo:

Точно тази тема,моля не я закривайте :exclaim: :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Качих още един примерен Фънки вариант в gmail-а.Нарича се Заготовка 1.

Не е зле,ако ще се прави нещо,да си поразмърдате з....те и да се включите.Ако няма да правим нищо конкретно-да закриваме темата. :D

Малко сигурно съм закъснял,но се кефя вече само на тези стилове.Може и да ми е тъп въпроса,ама как да дръпна Заготовка1? :bravo:

Точно тази тема,моля не я закривайте :exclaim: :idea:

Влез в http://mail.google.com/mail/ user: muzikant.org password: mymusic

ще ти се отвори и оттам теглиш това,което те интересува. :D Давай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лелелеееее колко материал за работа ........... почвам :bravo:))))) Геоооо чух Менегел и Гео ........ много здраво .........лудница .. ма като гледам как бичите .... то кво да вкарам , така сизвучи убийствено ..... слушам го за 3-4 път .............. май имам някакви идиотски идеи :D

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето ТУКА добавих малко китари към една идея на Гео , оставих място за развитие , хайде другари и другарки ........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм чувал вриантите на gmaila щото не го харесвам, ама тоя дето е качил DeathZone определено добива добра посока. Ще се опитам да се включа отдолу със фретлес, който ще си има типично басова функция да поддържа бийта, ама не знам дали ще се получи добре записа с мойта вградена саундкарта и с тоягата с която свиря. Също така не знам дали ще имам време до края на седмицата да го направя щото в момента имам други много приоритетни задачи но все в един момент ще се включа. Ако не ме мързи може и някоя семплирана перкусия да набутам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... пуснах файла geozagotovka3 + солото, което вкарах в Gmail. Държа да отбележа (макар че на всички вас е ясно :blink: ). че Geo и Deathzone са ненормални музиканти...... ебаси майката..... луда работа.... :happy:

Редактирано от Putniq Bega4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече,забил си супер яко.Вписал си се много добре в настроението,което Росен създава с неговите хармонии.Аз се изкефих.Браво! :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sujalqvam 4e ne sum napravil balansa po-normalen - a kato slu6am i kitarata mi e s mnogo visoki - ama nqma6e vreme da gi opravqm - prosto mnogo se izkefih na tova, koeto ste napravili zaedno... slu6am go ve4e za 58-mi put :happy: Deathzone e mnogo ideen kitarist, a ti napravo me razbi - za 1vi put 4uvam Bg basist da sviri taka...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам,че ти е харесало това парче.Подготвяме още.Бих се радвал ако се включиш и там.След около час в г-мейла ще пусна Заготовка 4-ако имаш време и желание-сложи китара.Ще ми е много приятно. :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах в Г-мейла Заготовка 4.Хайде,момчета и момичета,включвайте се :happy: !!!!

Редактирано от Geo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех,добре го заготвяш ти Гео.Аз обаче оше нищо не съм чул от тия неща от липса на време :P Обаче пускам в Г-Мейл-а един бекинг трак които аз направих набързо-малко фънк аранжимент на "Носталгия в Таймс скуеър" на Мингъс.Не съм записвал бас,оставям това или на Гео,или на някой от другите басисти и съм оставил сумати хоръси(поне 4 за сола).Бекинга върви така-интро,тема х2 врътки и хоруси за сола,които могат да се удължават безкрайно.Ще кача също като атачмънт и прогресията на парчето от Риъл Бук-а.Айде пробайте се и на него както ви е кеф!

 

 

 

Владо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Г-мейла Заготовка 5-има ли мераклии???

Работи се върху 2-рата в момента :no: Не стига нещо време за музициране :P Но ще караме наред - заготовка след заготовка -ударно! :no:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.