Jump to content
Българският форум за музиканти

Малко техно-транс


Recommended Posts

От 3-4 години любителски се занимавам с музика,първо само се опитвах да миксирам а наскоро започнах да се опитвам да правя сам музиката която харесвам.Искам да знам дали пърчето ми It's True звучи добре,то е завършено според мен ден и нощ три седмици се занимавах с него.

 

 

http://media.putfile.com/Real-Life-70

Редактирано от memopro
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен барабаните са малко силни. (слушам на колонки за 30лв в момента така, че може и да не е така) :)

Но иначе ми хареса. Идейно с предобладаващи пространствени мотиви и разнообразни пасажи :)

Абе стискам ти ръката :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

От 2-3 месеца не се занимаван с това парче,мастеринга му остана само но не мога да го направя както трябва.Още един път мерси и за вокали ще си помисля малко да видим какво ще измислим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мастъринга си е много добре, но просто прекалено малко инструменти си използвал едновременно. При електронната музика, по-специално техното и транса (ако към такова звучене се стремиш) имаш огомно наслагване на инструменти, до такава степен, че почити не се различават отделните им партии. Сложи някакъв прост Sine Wave за sequencer и добави SuperSaw Pad или нещо подобно, и ще постигнеш адски плътно звучене. Ако въведеш допълнителни перкусии и ги прекараш през High Pass Filter, тогава даже и ритъмът да е един и същ през цялата песен, няма да звучи монотонно, а в момента има празни пространства в него, които може и да бъдат запълнени. И освен това слагай Reverb и Delay, и то МНОГО! Не прекалявай с резонанса, когато ползваш филтрите. Пак казвам, зависи към какво звучене се стремиш. Песничката като за електронна си е доста на ниво, но не е Trance :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The Final Cut супер си човек много добре си обяснил всичко,както вече казах това е първото ми парче направено през лятото на 2008 година,тогава вче още бях чист новобранец в създаването на музика.Сега разбирам повече някои неща и това което си обяснил ми е ясно.Сега правя едно тракче и мисля че ще е на по-високо ниво.Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.