Jump to content
Българският форум за музиканти

Колко клавиристи станахме?


miro

Recommended Posts

Споко...

И мен бащата се опитва да ме здуха,ама...

Седя си аз и си свиря и записвам разни MIDI-та,а той влиза и почва:"кви са тия глупости,само си губиш времето..."

А сега си намерих работа с това , което съм научил( и то готина ),така че тва не е загубено време...

Ако те кефи и ти идва отвътре-не се сдухвай,а давай напред!!!

мерси за оспокоението

 

 

междодругото са решиха да се правя на класик и са уча "За елиза" ама нещо като го пробвам с двете ръце не се получава (май още трябва да свиря и можеби да пробвам за такива неща да не свиря прав :rolleyes: )

 

 

 

ПП абе някой може ли да ми даде нотите на пинко розовата пантера щото не мога да си ги намеря а мелодията много ме блазни

Редактирано от Dogy9006
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 233
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

:exclaim: ПП абе някой може ли да ми даде нотите на пинко розовата пантера щото не мога да си ги намеря а мелодията много ме блазни

:exclaim:

 

 

Имам ги на хартия.Ако никой но ти прати някакъв линк от кудето да ги свалиш пиши!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:exclaim: ПП абе някой може ли да ми даде нотите на пинко розовата пантера щото не мога да си ги намеря а мелодията много ме блазни

:exclaim:

 

 

Имам ги на хартия.Ако никой но ти прати някакъв линк от кудето да ги свалиш пиши!

.kulichki.com_Pink_panther.pdf]Пинко Розовата Пантера

 

Приятно свирене!!! ;):ph34r:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:exclaim: ПП абе някой може ли да ми даде нотите на пинко розовата пантера щото не мога да си ги намеря а мелодията много ме блазни

:exclaim:

 

 

Имам ги на хартия.Ако никой но ти прати някакъв линк от кудето да ги свалиш пиши!

.kulichki.com_Pink_panther.pdf]Пинко Розовата Пантера

 

Приятно свирене!!! :P:D

интересно защо не бачка горния линк.

 

Пробвай този

 

http://martist.hit.bg/nephele[1].kulichki.com_Pink_panther.pdf

 

копирай с мишката от хттп до края и пастни в браузера.

Редактирано от martist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересно защо не бачка горния линк.

 

Пробвай този

 

http://martist.hit.bg/nephele[1].kulichki.com_Pink_panther.pdf

 

копирай с мишката от хттп до края и пастни в браузера.

мерси човек

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми и аз да ви се представя... Аз съм Бобстър(18), драго ми е. Между другото бях на въпросната среща и беше мнооооого якооооо!!! :cheers: Викам пак да се съберем а?

 

 

Офтопично: към Адашката, която тогава ме попита на какво релаксирам - Не съм забравил да ти отговоря, само ти поизгубих и-мейла, но ето ти линк: VIDNA OBMANA - Beyond the Shaman е едно от подходящите...

 

 

 

ИЗВИНЯВАЙТЕ ЗА ОФТОПИКА! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз и един приятел ще ходим да дрънкаме по разни свободни репетиционни или както там се водят на 4ти км (спирката "Студентски общежития" веднага след Плиска) сега в понеделник, 14.ХІ, от 10:30. Ако някой най-случайно има свободно временце тогава, да се джойнва смело да се излагам пред повече хора :):):godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз и един приятел ще ходим да дрънкаме по разни свободни репетиционни или както там се водят на 4ти км (спирката "Студентски общежития" веднага след Плиска) сега в понеделник, 14.ХІ, от 10:30. Ако някой най-случайно има свободно временце тогава, да се джойнва смело да се излагам пред повече хора :):):)

много рано бееее :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми ся .. и на мене не ми е ясно как ше се събудя, особено понеделник ... :):) Ако ти се идва, ела към 11-12, нема проблемс :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз да ви се представя. Аз съм Анелия. Свиря от доста години на пиано. Ми в момента не ми идва на главата какво друго да пиша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и аз да ви се представя. Аз съм Анелия. Свиря от доста години на пиано. Ми в момента не ми идва на главата какво друго да пиша

Еми здрасти

 

 

Мелиное

 

ми не благодаря аз съм ученик все още :virtuoz:

Редактирано от Dogy9006
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно време нямаше,а сега какво става....:virtuoz:

Абе преди имаше по-малко хора, ама се пишеше повече... :metalist:

Сега като гледам само от време на време се появява нещо в тоя раздел...пък хората уж много...

 

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.