Jump to content
Българският форум за музиканти

трябва ми кабел за китара


H_O_B

Recommended Posts

помощ скоро взех тази китара и беше без колона и всичко останало. Но реших да използвам компютъра ми като процесор и със софтуер да си правя ефекти, обаче нз какъв кабел ми трябва, пък и китарата е марка или Хоровиц или Александра. Произведена е в Чехия. Ако кажете и какви жакове трябват ще е супер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

помощ скоро взех тази китара и беше без колона и всичко останало. Но реших да използвам компютъра ми като процесор и със софтуер да си правя ефекти, обаче нз какъв кабел ми трябва, пък и китарата е марка или Хоровиц или Александра. Произведена е в Чехия. Ако кажете и какви жакове трябват ще е супер

Ами предполагам че входа на компютъра ти е малък женски стерео жак.Така че ще ти трябва голям мъжки моно жак от едната страна и малък мъжки жак от другата или пък става с обикновен кабел за китара с два големи жака в двата края и после само слагаш един превключвател от голям към малък жак.Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От всеки музикален магазин можеш да си намериш кабел,според мен(и само според мен) най-хубаво е да си вземеш нормален кабел(от двете страни с жакове) и да си купиш от първия железникарски магазин преходник от жак към минижак

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 Китарата била без колона и всичко останало

 

2 Трябвало да си вземе превключвател от голям кън малък жак

 

3 от какви магазини да намери кабели и жакове

 

4 от първия железникарски магазин

 

:):D:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Н_O_B, разбирам че си нов и начинаещ и точно това за което питаш е обяснявано доста пъти в темата... (о чудо! :D ) "ПРОЧЕТИ ТОВА, АКО СИ НАЧИНАЕЩ!" (цъкни на надписа и ще се отвори :P) Успех.

 

Още една препратка от горната тема ТУК :)

Редактирано от SomeoneElse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.