Jump to content
Българският форум за музиканти

Jackson Vs. Esp


Harvester Of Sorrow

Recommended Posts

A, верно ли бе :)

Изобщо не знаех,че предлагат и такива инструменти. Попаднах на страницата от google.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • Отговори 78
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Пак ще хвърля един поглед на джаксъните и ако не се самоубия като им видя цените ще си поръчам вайпъра.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм горд притежател на Jackson JS30 Dinky закупен от xxxx и мога да кажа че това е китарата която никога ама никога няма да изоставя!!!Когато свиря на нея все едно тя е част от мен :thumbs_up: Форма,цвят и звук такъв какъвто точно ми трябва :hysterical:Аз съм голям фен на Металика и общо взето свиря предимно тяхни неща :hysterical: Според мен Еxplorer-a ще ти пасне ако искаш да мязаш на Hetfield но това само на външен вид :P По-добре намери някакъкви семпли на тези три вида и чуй за да решиш какво да си избереш.Друг вариянт също е и да пробваш ако имаш възможност :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче тоя модел на Dinky, който е за лява ръка има два единични адаптера, а аз предпочитам да има два хамбъкъра :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче тоя модел на Dinky, който е за лява ръка има два единични адаптера, а аз предпочитам да има два хамбъкъра ;)

Моята китара си е за дясна ръка и е с 2 Хамбъкара.Мога да ти покажа даже и снимка,ето:

http://i.data.bg/08/09/18/1159722_orig.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, че сподели за китарата си в тази тема, само аз познавам най-малко 10-15 човека, които се интересуваха от тази информация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A според мен най-добри за метъл са кубинките...

Защо пишете подобни мнения, когато не предоставяте никакъв списък с предимства/недостатъци.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми, Марто, като ги гледам тея китари на снимките от томан, имам чувството, че са от онея Junior серии, но е вероятно да греша - все пак часът е 3. А иначе се пляскам по челото - само погледни - на китара с TOM бридж са сложили заключване и имат само 1 потенциометър, което не говори много добре за адаптерите. :band1::slap: Задължително пробвай китарите, защото доста ме съмняват, а не е хубаво след стага още една китара да слагаш в камината :D (това в рамките на шегата ^_^ )

Честно да ти кажа според изброените дотук китари, най-добре ще е да се примириш с Jackson-а, защото там нещата са сигурни - ще можеш да го пробваш при Стафа, а не да рискуваш с поръчки. Shanon Hamm от Death свири с китара с 1 двоен и 2 SC адаптери... Това че китарата, с която свириш сега, има същата схема на адаптерите, не означава, че с Jackson-а ще е същото - все пак той е със Seymour Duncan-и.

Тук става въпрос и за лична преценка, така че ти си помисли. :band2:

 

П.С.: Спомена нещо за BC Rich из България, можеш последно там да се поинтересуваш, защото, като се замислиш, надали остана нещо друго. Там се съмнявам да намериш пропаднали работи като тези на Dean по-горе. :greenball::lol::rockon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, прав си, мога да пробвам Джаксъна в РФ. А мога да пробвам и твоя :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.