Jump to content
Българският форум за музиканти

Здравейте от мен


Recommended Posts

Искам да ви се представя..

Казвам се Мартин Нешев, от гр. Габрово съм на 14. От около седмица свиря на бас китара, знам че за вас съм нууб и келеш, но както и да е искам да се науча хаха :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми щом още първата ти тема е в грешен раздел не беше нужно да пишеш че си басист.Хехе дерзй и влизай след 2 седмици в някоя група да те чуем :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет!

Ако не беше объркал раздела, едва ли щях да те навестя.

Дерзай, форумът е интересно място.

Свириш на бас-китара от ЕДНА СЕДМИЦА - това е впечатляващо!

Аз от днес почвам на уошборд и след една седмица ще се представя... в ново амплоа. :greenangel:

Да не ми се смееш, ей! Майтап да става...

 

Айде, свири, участвай и... тържествено обещай да не си забатачваш училището!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да ви се представя..

Казвам се Мартин Нешев, от гр. Габрово съм на 14. От около седмица свиря на бас китара, знам че за вас съм нууб и келеш, но както и да е искам да се науча хаха :greenangel:

Може да си нуб и без да си келеш. Тош'се чуе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, дебелострунно нуубенце :) Няма да се стягаш, а тръгвай на уроци докато ти е време. Това за келеша... всеки от нас е помалко келеш ;)

 

Поздрави от един екс дебелострунен нууб, превърнал се в басистки нърд! :)

Виктор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха благодаря на всички... много готини хора има в тоя форум ама аз само седя и чета май не мога да се включа в дискусиите :greenball: нищо не разбирам

btw ходя на уроци 3-4 пъти в седмицата : )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има време и ти да се разпишеш, спокс ;) Чети, вникни в казаното, разгледай съветите, пропусни спам-а и офтопиците, посмей се на глупости и ходи на уроци редовено. До година те смятам в графата знаещи какво пишат, ако си редовен в заниманията си и учещ се на все повече нови неща :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.