Jump to content
Българският форум за музиканти

Раждането на хищника от Русе


Recommended Posts

Защо потъмнихте тази красавица? Надявам се красивите шарки да си личат, на снимките не се вижда много добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо потъмнихте тази красавица? Надявам се красивите шарки да си личат, на снимките не се вижда много добре.

Такова е желанието на клиента!

 

 

 

...почна малко на моята китара да прилича...

Качи някоя снимка да ги сравним. Оцветяването го гледам от една снимка, която ми предоставиха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството че някои хора много скоро ще се издразнят от смалените снимчици.

 

Иначе китарата супер ме кефи, попринцип съм фен на потъмнено дърво но да си личат шарките естествено.

Редактирано от spineless
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството че някои хора много скоро ще се издразнят от смалените снимчици.

 

Иначе китарата супер ме кефи, попринцип съм фен на потъмнено дърво но да си личат шарките естествено.

 

Това, което трябва да се постигне е нещо като сънбърст от краищата към вътрешността. От черно към по-светло.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството че някои хора много скоро ще се издразнят от смалените снимчици.

Всъщност по-дразнещото е, че rdg_design не отговаря на конкретно зададените въпроси.

(Не че е длъжен, но прави впечатление)

Аз пък чакам едни семпълчета, ама май ще си остана с чакането... :rolleyes:

 

 

пс. Страхотно въображение си проявил при залепянето на фурнира, на главата, на грифа.

Дъмбъл руулз ! :thumbs_up:

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ония семпли са от оная акустичната, не съм забравил, не са пристигнали още някои части от ибей вкл. и пиезо адаптера за нея.Щом бъда готов ще ги пусна!

 

2l3qxd.jpgiodssp.jpgmkitc3.jpg

 

5p0qqu.jpgxzh9h.jpg2mm9uud.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Зациклихме при връзването на електрониката. Някой може ли да предостави работеща схема: 2 humbucker, 1 volume, 1 push pull tone и 3 или 5 степенен линеен switch, тези с които разполагаме не работят добре.Няма качествено разделяне на сингли или липсва тон корекция.

Благодарим предварително!

 

 

С уважение RDG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж това...

само 'дето вместо на Волюм-а на Тон-а е пушПул-а .....

за сравнение ... "същото", но с 2 пушПул ... просто и нек-а го връзваш на тон-а (вместо на вол, като на втората схема)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж това...

само 'дето вместо на Волюм-а на Тон-а е пушПул-а .....

за сравнение ... "същото", но с 2 пушПул ... просто и нек-а го връзваш на тон-а (вместо на вол, като на втората схема)

 

Блг, това го пробвахме само че превключвателя не е линеен, не се получава при това връзване. Директните връзки ги има, но като ги закачим на суича работят 2-3 положения, а пуш-пула хич го няма

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ползвайки предложението на batValue ,схемата с двата пуш-пула, като сложим тогъл суич работи без проблем. Като сложим линейния , пълен провал. В крайна сметка прекъснахме две връзки на линейния и той заработи като тогъл и одисеята приключи.

Благодарим на badValue за съдействието!

 

Поздрави RDG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.