Jump to content
Българският форум за музиканти

Behringer V Amp 2


chris_barnes

Recommended Posts

абе хора,я си кажете мнението наистина за тоя V Amp 2 щото много се вълнувам..определено се чудя дали да си купя него или Зуум 707 2...кое е по-добре за свирене без комп. а направо в кубе??( в смисал кое е по-яко за твърда жица??-нещо като Кенибъл корпс например??) :godbless::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

имах зуум 707-2 някаде 2-3години, преди 7месеца минах на в-амп 2, брато направо се сцепвам, и зуума си го харесвах много, обаче от както в-ампа ми е в ръчичките нещъ да погледна вече зуум :godbless: за процесор от този ценови клас просто няма равен :godbless:

 

със зуума ако искаш да свириш тежки неща - забрави, ще чуваш повече шумове от колкото китарата си :P

 

П.С. това си е само мое мнение, има хора който си предпочитат зуум-а, въпрос на вкус е :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВАМП2 е по-добрия вариант за случая. Хубаво е и китарата да става за нещо де, че само процесора не свири. Аз ползвам един такъв за концерти от доста време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах такова животно (V-Amp 2), доста си е добро - малко съжалявам даже че го продадох. :) Грабвай него - по-добре е от 707мицата.

 

За цената - де да знам, нов би трябвало да е повече от 300. :think:

 

ПП: А, поевтинял е - гледам че е 129 евро на сайта, начи към 270 лв за Бг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

VAMP-a e 300 кинта и е по добър варянт като звук ама не и като качество на производството. Те и двете от 1 казан идват ама зуума е по корав. Иначе кат звук зуума е мани бегай! Земи си вамп-а :)

 

в.

Редактирано от wessy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е аз пьк ще заложа на Зума

Сигурно продава6 някой зуум,затова заложи на него,а? ;):D:D (Не се впрягай)

Аз лично не харесвам нито едно от двете,ама все пак са евтини ...,така че кво очаква6 от тях?Мъдрите хора са казали-"Не съм толкова богат за да си купувам евтини не6та!" :D

Но за всеки влак си има пътници...

Разбирам много добре,че за много от младите хора(и аз съм от тях ;) ) е непосилно да следват желанията и нуждите си.Ние сме бедна държява ;)

Моя съвет:

ДАВАЙТЕ СМЕЛО!КОЙ С КВОТО НАМЕРИ С ТОВА ДА СВИРИ! :) ЕДИН СВЕТЪЛ ДЕН ВСИ4КО 6ТЕ СИ ДОЙДЕ НА МЯСТОТО!

Аз лично ако ви кажа с кво съм почнал 6те умрете от смях!Ама упорито следвах "нагона" си... и така ...сега съм доволен...АМА И АЗ ИСКАМ О6ТЕ! :):):D ...което сигурно е нормално,а? :D;):D

Моите уважения към всички евтини и скъпи "не6та",които карат музикантите да драпат напред! :D

Успех на всички от сърце!!! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сложих темета точно защото повечето хора тук хвалят ВаМп'а...ама аз съм го пробвал и него и Зуум'а и честно казано на тоя ВАМП не можах да намеря "тежките" ефекти които ми трябват...(които намерих в 707) между другото аз свиря временно с 505 II na Zoom и да ви кажа саунда който съм напраил напрао реже глави..тъи че смятам че 707 ще ми приляга повече,..а пък китарата ми става..скоро я купих. Jackson Js1 Dinky :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.