Jump to content
Българският форум за музиканти

Behringer Mic100 Tube Ultragain


KST

Recommended Posts

Имам проблем който незнам дали е сериозен или не, но реших да се допитам до вас :dance: Току що ми пристигна BEHRINGER MIC100 TUBE ULTRAGAIN но вътре имаше само адаптер за захранването и никакви други кабели.. Та въпроса ми е какъв кабел ми трябва за да го свържа с звуковата карта..

 

Предварително ви благодаря :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами виж какъв вход има картата ти, изхода на преампа има сигурно XLR и голям жак, и си вземи такъв кабел или преходник или квото си решиш

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То за ставането ще стане, ама изък ти за преампа! Първо защото губиш балансирания сигнал и второ защото лайняните конвертори на С-Медиата ще осерат всичко. :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе спокойно, просто ползвай небалансирания изход, мисля че тоя за жак е точно такъв, преди врехе имах почти същия преамп, само че от серията 200, и си го ползвах с аудиджито без особени проблеми

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОК ще пообиколя магазините да потърся кабел :dance: БТВ колко пари г/д може да струва един такъв кабел ?

 

Тоя преамп съвместим ли е с всички аудио обработващи програми ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все едно да питаш китарата съвместима ли е с тях. Няма никаква връзка с аудио софтовете...

Това си е хардуерно устройство със стандартни изходи. Можеш да го включиш във всяка саунд карта. Проблема при теб с тия "карти" е, че едно вкарваш, друго влиза, трето записваш, четвърто плейваш. :)

Кабел можеш да си направиш сам. Готов не знам дали ще има такъв точно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте пак :offtopic-001: Отново имам проблем :offtopic-001: Намерих кабел,намерих преходници,свързах всичко,но когато пускам да запиша излиза едно гадно пръщене и не става..Ако някой знае моля да помогне :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.