Jump to content
Българският форум за музиканти

Behringer Iaxe 624


BlackCurse

Recommended Posts

Ами ходих в музикалния магазин в търново и тази китара ми допадна по цена :punk_guitar: но все пак да питам дали е добра като модел и дали си заслужава парите 258лв

 

ПС: намерих я (мисля че е същия цвят дори) и в 1 сайт http://en.euroguitar.com/guitar/behringer/...393/115503.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хвърли едно око на това.

 

И между другото - музикалния магазин в Търново не е особено зареден със стока, така че... аз лично не бих си избрал китара просто защото я имат налична. Моята си я поръчах да ми я донесат от София и оскъпяването ми излезе само 10 лв., но пък знаех точно коя китара искам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами като вид е по добре но за другото нз. аз зимата сигурно ще ходя към пловдив така че ще видя най веоятно от там ще взимам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Компютър с USB порт? :metalist:

 

xx :thumbs_up: а тогава някоя по полезна програмака която не е Wav Editor(с Nero)

Редактирано от BlackCurse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тя си идва и със софтуер, виж какво съм писал в другата тема.

 

ам да питам като ходя на учител с моята китара ли? и как да свиря с USB китара там? :rocker:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно ревю:

В общи линии, китарата е предназначена за начинаещи и основното й предимство е ниската цена, защото си спестяваш купуването на усилвател.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето едно ревю:

В общи линии, китарата е предназначена за начинаещи и основното й предимство е ниската цена, защото си спестяваш купуването на усилвател.

 

ок nickysn мерси за помоща смятам да си взема Behringer iAXE629 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

еми аз имам такава :wallbash: преди 2 месеца си я купих от dynacord и то стана много случайно защото аз още от тогава бях много запален и влезнах в магазина да разгледам, не бях решил да копувам но цената много ми хареса китарата на външен вид ми хареса също и я купих. Значи по мое мнение китарата върши работа за учене но през компютъра свиренето е отвратително,поне при мен беше но саунд картата ми е добра и свирех на 6 колони плюс суббуфер и пак беше гадно, но смятам че китарата би ти свършила работа ако си начинаещ. Надявам се да съм бил полезен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То именно защото си свирил на 6 колони + субуфер е бил толкова гаден звука... то тия софтуерни симулации са за мониторни колони предназначени. Друг момент е, че ако все още не знаеш как да си нагласиш ефектите е нормално да не можеш да си намериш хубав звук. Все пак Native Instruments са име в индустрията и симулациите им не са никак лоши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи по мое мнение китарата върши работа за учене но през компютъра свиренето е отвратително,....свирех на 6 колони плюс суббуфер и пак беше гадно......

 

 

Егати работата... китара направена да се свири през комютър с нея звучи отвратително в компютър. Да не би да не си наредил добре съраунд ситемата? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.