Jump to content
Българският форум за музиканти

Букси


Recommended Posts

Някой знае ли къде в София или Варна (или с поръчка) мога да открия такива букси?

 

http://www.thomann.de/de/adam_hall_klinkebuchse_7217.htm

 

Подчертавам че става дума за букси за вграждане, стерео с накрайник под формата на болт, а не гайка!(ако ме разбрахте какво имам предвид....)

 

Най-точно такива - http://www.thomann.de/de/adam_hall_klinken...7pcb02_pack.htm

Редактирано от liquid_death
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За некачествени такива има на Илиенци сергията където продават говорители и авто музика и са по левче . Преди съм взимал в Конрад по 30 стотинки , но свършиха .

Аз също търся качествени такива - за изходите на усилвателите ми към колоните .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такива букси има и в Електронинвест и в магазинчето на ул. "Поп Богомил", но болтовете им със сигурност са пластмасови и не изглеждат особено здрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нито в електроинвест, нито в магазинчето на Поп Богомил има такива - проверил съм лично там!Има единствено пластмасови с пластмасовите гайки.Иначе за пластмасовите болтове - преди работих с такива и си ги намирах от Шумен, но се изчерпа количеството - супер здрави са - натягал съм ги на макс и нито една не се е чупила или превъртала резбата.Ако има някъде с пластмасови болтове - веднага вземам.

Още една молба - моля варненци, кажете къде там има големи магазини(и не толкова големи) за електротехника.Аз знам само зад операта един, един до окръжна болница.Моля кажете други :recourse:

:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На кръстовището на "Черковна" и "Оборище" има един магазин.

Ако имаш път на там провери,не съм сигурен обаче дали има точно такива букси.

Доста добре е зареден има всякакви врътки,копчета,жакове,букси и тн.

Редактирано от ciriljhonson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаше един зад общината някъде се падаше - не е точно зад нея ми е в един гараж зад един блок - като ми се беше прецакал зуум-ът ходих да диря там букси и имаше разновидновсти чини ми се. Да приемем, че е някъде в тоя район, но най-добре да си питаш или да потърсиш в жълтите страници, където и аз самият намерих адреса: http://bgmaps.com/map.asp?sid=4f90f191791a...p;Map32_32.y=35

 

Сори, че не мога да помогна повече :punk_guitar:

 

Поздрави,

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Букси все още няма, но варианти се появиха :)

Искам да благодаря лично на всички, които изявиха желание за помощ:

Fender_str , Nikifena , vlex , Baby Thomas , ciriljhonson , patient , bir4o

Благодаря ви!Страхотни сте!Форума се развива благодарение на вас и хора като вас!Все пак това е място за споделяне на информация и ви благодаря още веднъж че го правите!!!!

 

:dance::music336::rocker::godbless::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.