Jump to content
Българският форум за музиканти

Is There Something In The Darkness


Recommended Posts

Дойде времето и аз да се разпиша в този форум ... песента е с кодово име : "Is There Something In The Darkness"

Стила е неопределен , записа също . Идеята оставям на вас да я оцените .

Ето едно линкче в putfile : ЛИНК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звучи идейно! При това без да претендира за особено техничарско и завъртяно :thumbs_up: Мно'о 'леб има в тебе, ша знаиш :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много Яко. Харесва ми и самия запис висчко се чува и то доста пространствено и не е глухо като моите домашни опити.

 

В началото е много идейно и разнообразано и аз като слушател, слушах с интерес. Явно е бликнала идеята и е станала добре.

 

Но към края леко ми се струва насила е довършено. Там малко доскуча на фона на експлозивното и създаващо атмосфера начало. Може би се дължи на китарния сидром, задължително да има соло и да е дълго :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз от своя страна да благодаря на всички :thumbs_up:

За записа само ще споделя , че за първи път ползвам автоматизация+съраунд процеси , и се оказа доста приятно . А за китарното соло ... Като ми дойде на ум рифа от 2:22 почуствах просто че на това нещо трябва да има соло :) Е , може малко да съм се поувлякъл ... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идейно и приятно! Еваларка. За звука... то е ясно има още доста работа, но все отнякъде трябва да се почне. Годе долу и аз съм мисля около това ниво.

Важното е идеята и желанието да я има! А тук се усещя явно :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен много ми хареса идеята. Отначало звучи свежо, но и според мен се губи живецът към края. Нормално е, имаш идея и започваш с нея и си звучи страхотно, ама след тва тряя да го завършиш... Тва си е световен проблем като глобалното затопляне :offtopic-001:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, последните 30 секунди наистина ми се струват ненужни :punk_guitar:

 

Другото, което е - след като чух писъка в началото бях подготвен за нещо зловещо. "Злата" нотка определено я имаше в произведението, но просто очаквах да е по-мрачно. Но това вече са си строго индивидуални виждания...

 

За звука - евалата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Супер е, ама прогресарското звучене буквално ме вади от равновесие... Особено към ~ 1:20 - 1:40 този клавир ми бърка в мозъка, но пък аз имам алергия и към най-малкото напомняне за прогресив, така че едва ли мога да бъда критерий.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново да благодаря на всички които са го чули . Радвам се , че поне сте го слушали до края , че да ви отегчи той :)

@Metonia - не разбирам какво лошо има в този вид сола . Аз лично прогресив не слушам ... по твоята логика повечето сола на Rainbow са прогресив , и тях ли не слушаш ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.