Jump to content
Българският форум за музиканти

Yamaha Hs50 Vs. Krk Rokit Rp5


abstract iv

Recommended Posts

Здравейте фенове и фенки :blush:! Искам да си ъпгрейтна мониторите, сегашните ми са BEHRINGER MS20 и Alesis M1 Active MKII (на дясната изгоря ампа :whistle: !!!) Та попаднах на тези две оферти на ebay, едната е за чифт YAMAHA HS50, нови, $280 с доставката, втората е за KRK ROKIT RP5, също комплект за $300 но с безплатна доставка и безплатен чифт стойки Samson MS200!!! Парите ме устройват и на двете оферти идеално също доколкото успях да посъбера сам инфо и ревюта относно двата модела колоните ми изглеждат добри като параметри (не казвам че са върха на айзберга естествено!!!) за моите домашни нужди :P!!!!! Моля за всякакви съвети и инфо относно двете оферти, кой с каквото може! Само искам да добавя за финал че и двете оферти изтичат след 4 дни (ама че съвпадение...!!!) та моля за колкото е възможно по навременни реплаи (разбирай не примерно след две седмици :girl_witch: !!!) Ето линковете:

 

YAMAHA HS50 ebay-auction link

 

KRK ROKIT RP5 ebay-auction link

 

Thank You people :punk_guitar: !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е че... дават ти кабели и стойки :punk_guitar: офертата е супер, ако и доставката наистина е безплатна, просто си е кражба за тия пари

 

аз лично винаги бих предпочел КРК-тата, тия ямахи просто не сработват със стила музика с който се занимавам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ямахата са я купили. Трябва да дебнеш ако е магазин да я пуснат пак.

За КРК-то пише, че шипват само в САЩ. Дори да не е така 99% фрий шипинга е само за в США...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз живея в US :)! Явно ще е KRK значи, макар че все още се чудя, те оферти ще има и други... Просто на тези YAMAHA има много хубави опции за flat-sound на гърба, което ме кара поне мен да ги предпочитам макар че яз лично не съм работил с KRK и не знам при тях как е.....

 

i01.jpg

 

hs50m-back.jpg

 

KRK пък ги дават с безплатни стойки...... :rolleyes: !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.