Jump to content
Българският форум за музиканти

Алумиево табло (pickguard)


Recommended Posts

Така - аз искрено се радвам на идеята ти. Да живеят всички DIY маниаци!!! Винаги е друго усещането, когато си си направил нещо за тоягата си сам, отколкото ако си го купил готово. И понеже наскоро правих нещо подобно да споделя своя опит. Продават се разни трислойни плоскости, два пласта 0,3 алуминиева ламарина слепени с пластмаса между тях дебелината му е малко повече от стандартен пикгард и тежи горе-долу толкова. Това, с което се сдобих, е с позлатено лице и гръб от алуминий. Свърши ми перфектна работа като екран. Седи малко циганско на бялата ми талпа, но не знам при тебе може и да пасне добре. Ако не те кефи, не виждам причина да не можеш да му лепнеш самозалепващо се ПВЦ фолио в десен, който ти харесва. Ако не намериш подобно нещо по магазините и фирмите за изработка на рекламни табели ми кажи. Мисля, че може и да изнамеря едно парче отнякъде. В бачкането остана малко фира от изработката на един декор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 33
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

аз доколкото знам един с друг пикгардите нямат общо - да не мислиш че ако купиш нов за твоя Фендер от 70те ще пасне?

Абсолютно си пазят размерите,това не е булгаристан.

Aвторе,да пробиеш леко съседни дупки за винт за дърво няма да ти повреди китарката-само ги маркираш с тънка бургийка и нататък винта сам си влиза-това не е по-голяма цигания от ходене по рекламни агенции да ти режат пикгард.Успех!

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...пробвал ли си? Щото телата през различните години са с "леко" различни заобляния, скосявания и тн...

Da,бях му сложил бял пикгард,от новите (взех го от Сашо от Сигнал)-абсолютно пасна,въпреки че китарата ми е с повече дупки.(после си реших ,че оригиналния черен по-добре седи)

:):rocker: въпреки,че съм на фонетична форума ми пише на инглиш в началото,алоо,модовете?

:hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.