Jump to content
Българският форум за музиканти

Дивите Коне


Recommended Posts

Здравейте!

Представяме Ви едно от нашите авторски неща. Ние не сме точно група, защото сме само 2-ма: Ево-китара, вокали и Чоко-бас. Аз съм басистът. :virtuoz: Барабаните са правени на FruityLoops. Всъщност парчето (както и останалите наши) е доста странно като стил и май трудно мога да го оприлича на нещо... :unsure: Ще Ви помоля да си дадете мненията, без да спестявате критиките! :)

 

Нещо не успях да се справя с gmail-a затова ето директен линк:

http://www.bulgarian-team.com/divite_kone.mp3

:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникална музика и китари!

Имате си фен! :virtuoz:

 

 

 

абе да добавя

просто много ми хареса

 

АМА да не си променяте стила! :cheers::unsure:

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човече това е страшно! :virtuoz:

 

супер много ме зарадва, продължавайте все така

 

бройте ме и мен в списъка на феновете :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви, момчета! :virtuoz:

Много, много се радвам, че ви харесва! То има много какво да се желае, но ще дерзаем! Имаме още 3-4 неща направени и са си пак в този стил. :cheers:

Аз мислех, че само критики ще има... :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей ти на - критика:

 

Кажи ми... на какъв език пее вокала, щото, като че ли има и логопедичен дефект лекичък и малко труднои му се разбира (като се отчете и по-недобрия звук де)?

 

Малко се разминавата нещата, ама съм сигурен, че това е най-дребният кахър!

Все пак ги пренаредете пак... и не го слушайте толкоз много като го смесвате. Пускайте си различни неща, щото се зацикля (поне аз зациклям де)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, да... вокалите са проблем. На български пее :ph34r: и няма логопедичен дефект. Май проблема е, че много се стяга някак си като пее и затова така се получава. Но карай, ние сме си 100% аматьори любители и затова така. Важното е да има Fun! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, да... вокалите са проблем. На български пее :lol:  и няма логопедичен дефект. Май проблема е, че много се стяга някак си като пее и затова така се получава. Но карай, ние сме си 100% аматьори любители и затова така. Важното е да има Fun! :lol:

Абе няма значение, че сте аматьори. За мен това парче е много по-стойностно :lol: от песните на някои от комерсиалните групи в БГ (айде да не ги цитирам сега) . Според мен, вокалите е по-добре да са чисти (е може би сте искали някакъв ефект да постигнете с тези де , не знам :lol: ). Браво! Качи ако можеш още неща... :godbless:

 

П.С. А, и мисля, че солата на китарата трябва да са малко по-силни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, rocka_rolla! :ph34r:

Буквално подскачаме от радост, като четем тези добри думи! Качих още едно парче, което е всъщност първото, което направихме. Лично аз мисля, че то е с по-успешни вокали. ;)

 

http://www.bulgarian-team.com/daleko.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забележката ми е относно силата на китарата - според мен трябва да е по-силна, тъй като баса някой път я заглушава :), а иначе много добре ми звучат бас + китара как се допълват като музика. Ама не взимайте много сериозно какво ви говоря, защото не съм професионалист, просто така ми звучи :). Аз също бачкам на фрути луупс и ми харесва какво може да се направи с него ;)

 

 

 

Имате още един фен ;) . Ако някой път свирите някъде, обявете, за да дойда да ви слушам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа пич, басът е брутален! Имам един приятел в Дупница, сега е в Благоевград, той свири така :rolleyes: Много голям кеф!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.