Jump to content
Българският форум за музиканти

Corporal Jigsore Quandary (carcass)


edgecrusher

Recommended Posts

Днес ми пропаднаха плановете заради "чудесното лятно време" та си останах у дома и се заиграх с тази стара възродена класика на нановосъбралите се Каркас. Не се получи съвсем както очаквах, защото доста неща ги бях забравил и в рамките на няколко часа вадих и учих песента наново и същевременно записвах китарите и баса. Не можах и да докарам звука на барабаните като в оригинала,но накрая вече исках да приключа по-бързо и да чуя готовия вариант. Оказа се че и микрофона ми за пеене не е у дома и вокалите също отпаднаха от сегашния микс. Да се надявам, че тия дни ако не ми е минал ентусиазма ще крякна нещо отгоре.

Надявам се да се хареса на олд-скуул дет метълите във форума,а и не само на тях!

 

{Click}

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мачка :thumbs_up: ! Барабаните са си добре, но може би им липсва мааалко присъствие на двата краша... Очакваме версия 2.0 с вокалите :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

Имаш ли табулатури на още дет-метъл класики или си ги вадиш по слух?

 

Забравих да кажа, че кавъра е супер.Бива си те.

Редактирано от Slacoth
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ В нета е пълно с табове.но не съм убеден че са съвършенно верни. Затова сверявам нещата на слух, а за подобен тип музика не е лесна работа да чуеш какво се свири изпод олелията.

Благодаря за мнението на всички! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много мощно, чакаме вокалите ;)

 

Иначе любимия ми техен албум е "Heartwork". Един кавър на "Buried Dreams" много добре би дошъл! :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Buried Dream, хмм :) Добре звучи, но ще трябва да почакаш докато се върна от почивка. Днес се върнах от Bloodstock Open Air, където свирихме с новата ми група, а утре заминавам за Испания.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Браво, много много добре! Мелачницата е на ниво :)

 

Иначе каквото и да си харесаш от Heartwork съм "за" с всичките крайници! Дори самата песен "Heartwork".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.