Jump to content
Българският форум за музиканти

Extazia - Лъжите на греха


Recommended Posts

Песничката е яка, но наистина и на мен текста ми се струва доста куц.

 

Както бе казано по-горе, не всеки може да пише текстове(в смисъл качествени).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Дразни те, защото е дрезгаво, но според мен - това е фундамента на песента.

Бих казал, че Axl Rose би стиснал ръката на KhanAttila за това изпепеляващо изпълнение!

;)

 

Моята забележка е фонетична - по-добре е да се пее смеЛо, от колкото смеУо :virtuoz:

 

П.П. Аз съм голям фен на DREAMMIND!!! :)

Редактирано от Ивелин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера какво лошо има нещо да напомня на 80-те.Чух че Металика ще се връщат към 86-та с новият си албум. :thumbs_up: Какво промениха Iron Maiden в своя стил?!НИЩО.Всяко поколение си върви със своя стил.Представям си Whitesnake да забият като Linkin Park... :)

Редактирано от zwero
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера какво лошо има нещо да напомня на 80-те.Чух че Металика ще се връщат към 86-та с новият си албум. :) Какво промениха Iron Maiden в своя стил?!НИЩО.Всяко поколение си върви със своя стил.Представям си Whitesnake да забият като Linkin Park... :yes:

 

 

Лошото е че за разлика от Металика, Maiden и Whitesnake - които си свирят своя си стил в продължение на 20-30 години у нас все още се правят имитации на песни на подобни групи от този период. Дет се вика - осъзнайте се хора - вие не сте членове нито на Металика нито на Maiden! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Песента на мен ми допада. Тембъра на вокала е готин, малко на моменти "заврънтулките" са в повече. От текстове не разбирам, тей че ще скипна. Китарите са добре, може би малко слаби като ниво. Или по-точно вокала е поусилен повечко, защото "бекинга" ми се струва добре балансиран. Малко е дълга композицията сякаш....

ИМХО!!! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за отделеното време. Много се радвам, че парчето предизвика интерес и коментари. От добрите думи... съм трогнат, а критиката - не се притеснявайте, всяка забележка се взима под внимание за в бъдеще. В крайна сметка подкрепата на хората ни стимулира и ни прави по-добри, така че още веднъж:

 

БЛАГОДАРЯ!

 

:)

Редактирано от KhanAttila
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Супер е парчето. Нещото, което ми хареса освен стила е това че песента е на български език, защото в днешно време много малко български музикати пишат български текстове. Това е похвално!!! :) Това за фонетичните особености няма да го коментирам, защото не съм запознат с тези неща и оставям тези които разбират да коментират. иначе добро е парчето и стила ми допада. :greenangel: Само напред !! :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз благодаря за коментарите :greenangel: Вече може да слушате парчето и от тук - > http://www.last.fm/music/extazia , а в близко бъдеще очаквайте и неговата официална промоция :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.