Jump to content
Българският форум за музиканти

Произход на мотиката ви


metalmaniak

Recommended Posts

Пускам темата, защото ми е любопитно от бараките на колко държавици по света излизат инструментите, с които ние, виртуозите от форума, сме принудени да се борим. Моя Squier Fat Strat e сглобен в Китай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 49
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Като изключим това, че дори не се доближавам до виртуоз :D, китарата ми е Squier Showmaster 50th anniversary edition, и е сглобена в..... МОГЪЩАТА ДЪРЖАВА КИТАЙ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и моята е жълта макар че има гравиран сериен номер ли щъ дойде незнам кво е, на металната плочка зад грифа.

Имаше една култова фраза във филма Армагедон,когато руснака заблъска с гайчния ключ американската совалка.

Всички тия боклуци идват от китай :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Yamaha - Made in Taiwan

Stagg - Made in ?!? ... who cares :D

Акустична китара - Кремона (може би) - Произведено в България (тъкмо гледам един урок с Ричи Котцен и мед ми капе от сърцето, че имам Кремона :P )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Jackson Kelly Dikata Custom shop - Пловдив, България :D

 

Peavey Raptor Plus - Vietnam (бий тъпия американец по главата, бий :killyou: )

 

Кремона /акустична/ - БГ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен положението е също много жълто....Япония,Корея,Индонезия....Само една от китарите ми(Vintage Metal Axxe) е Made in UK май...ама не съм сигурен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен положението е също много жълто....Япония,Корея,Индонезия....Само една от китарите ми(Vintage Metal Axxe) е Made in UK май...ама не съм сигурен.

 

и мойто е такова положение :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.