Jump to content
Българският форум за музиканти

One Caress


Mis

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако хората пееха така без да са се занимавали с пеене, то щяхме да започваме АБВ на музиката от изпълнения на арии :greenangel: Виж, ако наистина това си постигнала сама и то само със слушане и четене, аз не виждам смисъл от педагог - така или иначе ще издухаш всички, които хвърлят стотици левове, за да ходят по уроци.

Ами с други думи, хареса ми и то много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се, че ако изпееш нещо на Nightwish ще се получи много добре :) (не за друго, просто искам да пуснеш още някое парче :greenangel: ) Наистина звучиш приказно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си целуната от Бога , просто продължавай да пееш и да се реализираш,не ти трябва никакъв вокален педагог,тряя ти само да се явиш на мюзик айдъл и да го спечелиш ... например :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще тане много банално, като всички ръкопляскат, но имаш едно "Браво!" и от мен. Бях се настроил да се разочаровам, защото, нали разбираш, девойка да пее Депеш... Но е супер. Уверено, чисто, изпято с мисъл и чувство. Да, песента наистина е великолепна, но я няма онази динамика, където да се разгърнеш. Има и др. песни, спокс, ще си намериш своята. :)

 

А защо пък избраната от теб посока да е неподходяща? Пей си именно нещата, които те вдъхновяват и ще се учудиш от резултатите. А ако пък все пак решиш да отидеш на уроци и да пошколуваш това гласче сериозно..., ще стане още по-добре.

 

Успех! и kick asses! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ако това си го постигнала без професионална подготовка от педагог или огромна практика значи,че ти си един от рядкото таланти,които го имат заложено в повече,което може би не е случайно!Продължавай и знай,че този талант не се дава на всеки-може би трябва да се замислиш дали да не отделиш повече внимание на музиката!! Успех! :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Отново благодаря от сърце на всички за страхотните отзиви! :thumbs_up:

Започнах да се занимавам с музика малко по-сериозно, така да се каже (в смисъл не само и единствено вкъщи). :)

Смятам, че има върху какво да поработя, но се надявам, че нещата ще са малко по-лесни сега, когато има хора които да ми дават някакви компетентни насоки.

 

А относно Music Idol - мммммм...

Не благодаря. :no:

Никога не ми е било мечта да бъда музикалният идол на БГ. :) Няма да се впускам в подробности, но да речем, че същността на Мюзик Айдъл се разминава с мирогледа ми върху света. :lol:

 

 

ПП: Обещавам, че ще пусна още нещо в близките дни (ако още ви се слуша :P)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много хубаво ! Страшно ми хареса !

Разтекох се от удоволствие...някой да донесе парацала

 

:) Със зле прикрито нетърпение очаквам да чуя още !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали си официално школувана или не, но парчето се е получило супер яко! Личи си че си работила много и по него, и по гласа си. Поздравления!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок... Както се казва "You guys asked for it!" :D

 

---> Paranoid Android (ГАД ловс хис чилдрън йеЪ) <---

 

Постарах се :greenangel:

Надявам се да не наизвадите доматите сега :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОМГ какво си направила?!?!? По принцип има малко парчета които са ми по-любими от това но... Каква е тая интерпретация, какви са тия хармонии!! ХАРМОНИИТЕ!!! Не съм вярвал че това нещо може да звучи толкова яко изпято от женски вокал. Мисля че трябва да си го пусна още 20 пъти за да повярвам на ушите си... ОМГ омг омг...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново невероятно...Ей-това ти ли си?Да не ни пускаш записи на Кайли Миноуг или някоя друга и да се бъзикаш с нас??Ако това си ти,държа да се запозная с теб или поне да напишеш нещо за себе си-откъде си -с какво се занимаваш...може пък и някой ден да ми потрябва такъв глас като твоя :) Невероятна си!..ако си ти :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.