Jump to content
Българският форум за музиканти

One Caress


Mis

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Отговори 36
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

"Мисля, че гласът ти е прекрасен за "готик" стила. Слушай нещо на Within Temptation или Epica.

Според мен, както и според всички тук, притежаваш страхотни качества и всичко нужно за да бъдеш отлична певица, така че успех!"

Това щях да напиша като набързо изслушах първата ти песен.

 

Това, което казвам сега, след като изслушах и двете: ТИ КЪРТИШ МИВКИ!!! - установих, че не мога да спра да слушам песничките ти!!! С тези трактовки на песните изумяваш всички ни! Ти си изумителна - със собствен стил, прекрасна техника и всичко УАУУУУУУ!

 

Страшна си, записвай песни и си търси продуцент - НЕ ОТ БЪЛГАРИЯ!!! Имаш на разположение целия интернет. Избери си някой голям продуцент от чужбина и му изпрати демо - записите си. Не губи време, а действаЙ!

Редактирано от ascendendo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за двойния пост, но пропуснах да попитам нещо!

 

Моля да ме извиниш, ако съмненията ми са безпочвени, но имайки предвид професионалния запис и мастеринг на втората песен, в мен изникват някакви съмнения, че криеш нещо от нас, и че не си толкова толкова неопитна. С кого работиш при записите си? :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vanboy - Не, не пускам записи на Кайли-то. Тя даже не ми е от най-любимите певици... :P

Аз съм си, честно! Без майтап. А иначе живея в София. С какво се занимавам не е особено интересно. Пиша стихчета (предимно на английски език... знам ли, може би това е един вид "бягство", тъй като на български нещата биха били доста по-директни...), с които изразявам какво ми е на душата. Блгодарение на форума, вече пея в група... :hysterical::band1:

Не знам какво да ти кажа. Ако те интересува нещо специално, питай! :)

 

@checho - И аз много благодаря! ;)

 

@ascendendo - В записа няма нищо професиолнално. Хората не ми вярват като им кажа, че съм го записвала вкъщи на комп-а със саунд картата, която ми е прикачена към дъното. Но това е самата истина. Никой не ми е помагал. Ползвах Adobe Audition (по-нова версия на Cool Edit Pro закупена от Adobe) за записа и микс-а. Ползвах нойз ридъкшън за изчистване на страничния шум и еквилайзер за да направя вокалите по-ясни (чисти). На някои места съм добавяла дисторшън както споменах. При хармониите, половината от "гласовете" съм слагала само на левия канал, а другата половина само на десния. Останалата част са в "the center audio".

Отдавна ползвам Adobe Audition и съм я разучила що годе добре. Така че... вярваш или не, никой не ми е помагал.

Но изключително много се радвам, че песните са ти харесали.

А относно продуценти... Не смятам, че съм на такова ниво, че да си търся продуцент. Мисля, че има още доста какво да се желае във всяко едно отношение. Опитвам да се образовам музикално колкото мога и да упражнявам пеенето повече. Честно казано това е най-важното за мен в момента. Да напредна повече в тези области. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mis,радвам се за теб,че си се захванала по-сериозно с музика освен това пееш в група...Мисля,че ти си чувствителна и емоционална натура,но...такива са и хората на изкуството.Желая ти успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@vanboy - Не, не пускам записи на Кайли-то. Тя даже не ми е от най-любимите певици... :D

Аз съм си, честно! Без майтап. А иначе живея в София. С какво се занимавам не е особено интересно. Пиша стихчета (предимно на английски език... знам ли, може би това е един вид "бягство", тъй като на български нещата биха били доста по-директни...), с които изразявам какво ми е на душата. Блгодарение на форума, вече пея в група... :thumbs_up::)

Така че... вярваш или не, никой не ми е помагал.

....

Но изключително много се радвам, че песните са ти харесали.

А относно продуценти... Не смятам, че съм на такова ниво, че да си търся продуцент. Мисля, че има още доста какво да се желае във всяко едно отношение. Опитвам да се образовам музикално колкото мога и да упражнявам пеенето повече. Честно казано това е най-важното за мен в момента. Да напредна повече в тези области. :D

 

 

Вярвам ти напълно!

Прекланям се пред талантът ти, защото си се научила сама да пееш с такъв чар и обаяние, същевременно така технично, и на всичкото отогре си се образовала със музикален софтуер, и имайки предвид смесването на втората песен, която звучи наистина като излязла от професионално студио, не ми остава нищо друго освен да се гордея, че в българия се раждат такива таланти като теб!

 

Пожелавам ти от цялото си сърце всичко най - най - добро и успех, не само в развитието ти като музикант, но и в бъдещата ти кариера!

 

Респект!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.