Jump to content
Българският форум за музиканти

Този клип


DeadWing

Recommended Posts

ПРосто уникално изпълнение,няма думи и не намерих по=подходящо място за темата:

 

Мога да му чистя китарата само на тоя!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се слагай толко ниско защото аз лично не видях нищо толкова зашеметяващо :) ако това те е впечатлило толко много то тогава ти трябва по сериозно свирене....успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се слагай толко ниско защото аз лично не видях нищо толкова зашеметяващо :P ако това те е впечатлило толко много то тогава ти трябва по сериозно свирене....успех

 

 

Мога да кажа,че момчето го направи мн по-добре от оригинала при това : ''I don't know anything about scales :D''

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се слагай толко ниско защото аз лично не видях нищо толкова зашеметяващо :P ако това те е впечатлило толко много то тогава ти трябва по сериозно свирене....успех

 

 

Мога да кажа,че момчето го направи мн по-добре от оригинала при това : ''I don't know anything about scales :D''

Aми не ти ли се вижда странен изразът "по-добре от оригинала".Не е ли оригиналът най-добрата версия по подразбиране дори.Пък и ... говорим за песен на Металика, за бога.Пък и не се принизявай наистина.Със сигурност не е единственият, който го може :surprise: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Научил ли .... :recourse: Вие гледахте ли го цялото? Пича да го беше слушал ли преди да го записва и с тея тонове гейн на драйва ... доста е далеч от истината ... принципно не харесвам металика но това е едно от малкото парчета които ме кефят и оригинала си е далеч нагоре като ниво от този опит за изсвирване ...

 

@DeadWing ... не знам колко си наясно с китарата ама пича нещо е подминал оригинала ама в посока надолу ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.