Jump to content
Българският форум за музиканти

"mad Dog"


Recommended Posts

... но на какво смесваш ...

По принцип цялото това пар4е си бе6е една голяма авант´ра :)

Смесвах го в .... Cakewalk :) :) :) Не6то ми се срина системата след инсталация на Cubase Sx-3 и компа ми е за форматиране :bravo:

Ина4е ефекта за китарата е ZOOM PS-04 (palmtop-4ето). :) Голям майтап ;) Китарата с която записвах е Паркър НайтФлай. Много бас има тоя инструмент, останах изненадан наистина. Зву4и интересно, тежи4ко така... Пък и като се има предвид за зуум-4ето си е пълен майтап ;) А и директно го зака4их в лаптопа ... Нали ти казвам - голяма авант'ра си бе6е цялата работа...

С други думи - от ни6то се мъ4ех да направя не6то :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 44
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

мисля,че 2-рата китара има прекалено много ниски,затова така ти се струва,а касата със сигурност е много слаба,особено спрямо барабанчето

Касата не е сяка6 много слаба... По-добре се 4ува в онази 4аст с отклонението с 4исти китари...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей,тая каса да се вдигне ВЕДНАГА!!! :bravo: и фуса по-слабичък

Кажи ми на какво слу6а6 то4но. Аз сложих на касата доста маса под 60 херца. Ако слу6а6 на малки говорители изоб6то не се забелязва....

Ти на какво слу6а6 то4но?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе на тъпи колонки,ама си е малко слаба в микса,и пик леко и липсва,пък и не всички слушат вкъщи на про equipment.за друго мани,ама за звук на барабани ""вервайте ми" :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе на тъпи колонки,ама си е малко слаба в микса,и пик леко и липсва,пък и не всички слушат вкъщи на про equipment.за друго мани,ама за звук на барабани ""вервайте ми" :green:

Ами то и аз самия все още не съм го чул на система с хубав лоу-енд (за последния вариант става дума). Ще поработя още над микса и ще го чуя по-късно и така.

Питах те, защото използвах един EQ, с който добавих около 3-4 dB на честотите под 60 Hz.

Та това е от значение само ако чуеш микса на апаратура която ги изкарва. А реално касата има много присъствие в този спектър. Много ми е интересно и на мен, и затова ще го чуя още тази вечер на апаратурата на сцената :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ave! Парчето много ми допадна с малко нетрадиционната употреба на баса в този стил. Имам предвид слап техниката на места (леко ми напомня за видеото на Los Lobotomis от '94 г), което като посока на мислене привлича и мен. Може би, ако повдигнеш малко баса..., но това си е мое мнение. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иии, мамка му... мноо яко! Има яка тръпка, малко като Motley Crue! :P

 

Браво, Данчо... Особено са искефих като влезнаха "чистите" китарки след дистнатите рифове. Много са извисих някак си!!! :D

Има тръпка парчето, е тва му е готиното. Нищо че рифовете са си елементарни!

Аз са изкефих! Ама ако му сложите стандартни хеви вокалки тип - Мейдън или Прийст, ша ви плюя мноо яко! Ша чакам - ша чуя! Дано да не са наложи да плюя! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Може би, ако повдигнеш малко баса..., но това си е мое мнение. :godbless: ...

То4но с това се занимавах снощи и довечера 6те го пусна в подобрен уж микс :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hello: :hello:

Иии, мамка му... мноо яко! Има яка тръпка, малко като Motley Crue!  :virtuoz:

 

Браво, Данчо... Особено са искефих като влезнаха "чистите" китарки след дистнатите рифове. Много са извисих някак си!!! :virtuoz:

Има тръпка парчето, е тва му е готиното. Нищо че рифовете са си елементарни!

Аз са изкефих! Ама ако му сложите стандартни хеви вокалки тип - Мейдън или Прийст, ша ви плюя мноо яко! Ша чакам - ша чуя! Дано да не са наложи да плюя!  :godbless:

:godbless::godbless::godbless:

Мерси, пи4!

 

Да, както ти каза - ни6то сложно наистина няма там. Просто исках да видя откъде и как да докарам тежест на китарите, докато записвам с едно въшле - ЗУУМ ПС-04 Палмтоп :godbless: Ама и то добре се държи - като се има предвид, че е с размерите на цигарена кутийка :godbless:

Аз бях подготвил "страшни рифове" от личния си контингент :godbless: Но реших, че ако показвам колко "добре" свиря, само ще навредя на парчето :godbless: Затова избрах по-опростен вариант :godbless:

Сега малко промених микса и сякаш стана по-добре... Ще го чуеш довечера ако искаш... Аз ще постна като съм готов!

 

Поздрави! :hello: :hello: :hello:

:godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо го пускай. Останах с впечатлението, че ни с в България?! Така ли е?

Разбивай още с такива парчета... Сега си го връткам и дивея! :virtuoz::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо го пускай. Останах с впечатлението, че ни с в България?! Така ли е?

Разбивай още с такива парчета... Сега си го връткам и дивея!  :virtuoz:  :godbless:

:hello:

 

Тъкмо ъплоаднах новия вариант сега.... :hello:

Баса е 2 идеи напред, ритъм китарите - една :godbless: Малко при мачкането към МР3 се губи презънс на китарите, но няма как!

 

Линка е:

 

"MAD DOG" - New Mix

 

В Гренландия съм :godbless: Затова не мога да тегля от никой от "полезните" сървъри :wall: :godbless:

 

:godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шшш, Данчо... да не ме ебаваш с тва Гренландия!? Някакъв код на тайно място ли ше да е тва бе... или верно си на север, там някъде. Да не работиш като джудже лятото при дядо Мраз в Лапландия!

Майчице, майчице... и там ли има Интернет!? :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Шшш, Данчо... да не ме е****ш с тва Гренландия!? ...

Няма никакъв майтап. Това си е самата истина :P Даже сега съм точно в този град където е кущата на Дядо Мраз ;) Уманак се казва градчето. Тук е и единственото място където се провежда Световното по Айс Голф. :P

 

Хвърли едно око тук: Ice Cap Hotels

 

В тази верига хотели работя много често. Айде, стига офтопик :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.