Jump to content
Българският форум за музиканти

Wait And Bleed-instrumental


Scavenger

Recommended Posts

много бързам и дори не знам парчето като хората и то се чува ама заминавам и викам да се изложа за последно преди отпуската ;) вокали няма но очаквайте след семица освен ако някой не реши да го изпее-дай боже

http://media.putfile.com/wait-and-bleed-instrumental

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро изпълнение ;) Струва ми се само, че трябва да преместиш с MIDI едитор партията на солобарабанчето полутон надолу ако това е EzDrummer.... защото така е Rimshot - удар по периферията и звучи малко странно. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Някой да ми каже как да изтегля проклетия файл.

Откакто промениха интерфейса на Putfile не мога да намеря проклетия бутон за Download.

В момента съм маааааааалко болен, но с удоволствие ще пробвам да изграча нещо след няколко дни. Не обещавам чудесни резултати.

 

P.S. - Стори ми се много добре направено. Соло барабана си звучи на място, според мен.

Редактирано от Valserp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да ми каже как да изтегля проклетия файл.

Откакто промениха интерфейса на Putfile не мога да намеря проклетия бутон за Download.

В момента съм маааааааалко болен, но с удоволствие ще пробвам да изграча нещо след няколко дни. Не обещавам чудесни резултати.

 

P.S. - Стори ми се много добре направено. Соло барабана си звучи на място, според мен.

с удоволствие ще ти го пратя само ми кажи как става щото не съм много наясно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мно яко, супер. обаче барабанчето наистина съвсем леко звучи странно...а иначе самите китари с какво си ги записвал? - кубе и ефект или някакъв софт? напомнят ми доста Pantera

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мно яко, супер. обаче барабанчето наистина съвсем леко звучи странно...а иначе самите китари с какво си ги записвал? - кубе и ефект или някакъв софт? напомнят ми доста Pantera

с warp vst и metal zone както винаги,аз друго и не ползвам щото още не съм много в час

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много 'арно! Евалас! :greenangel:

сега ако му сложиш и един бас отгоре ще стане чудесно, че аз утре ще му пробвам едни вокалки :hooray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.