Jump to content
Българският форум за музиканти

части за барабани...


Recommended Posts

интересуват ме главно тези части: искам задължително да са от метал,защото мойте от пластмаса се счупиха даже без да ги пресилвам...

Благодаря на всички отзовали се!а и магазин да е от софия :)1048550_orig.jpg

и 1048552_orig.jpg

Редактирано от alexander anev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е даже да не се налага да ги поръчваш от фирмен магазин. Занеси един здрав обтегач при някой човек който изработва неща от метал (стругар например) и той най-малкото ще те насочи къде да намериш хора способни да го направят или той самият ще ти го изработи;) И едва ли ще е по-скъпо от това да поръчваш:) Аз имам Ямаха и след време вероятно ще ми се наложи да си правя такива...слаби са наистина....не са като на НЕОНГОДА на НЕГОВАТА ТАМА :godbless::thumbs_up::););):hysterical::hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не може да ти помогне докато не снимаш точно какво се е счупило на ТВОИТЕ барабани,а не пример с някви други.Ямаха между другото,правят убийствено здрав хардуер-дори евтините неща не се чупят лесно.Освен това Динакорд отдавна са се отказали да внасят части за хардуера на Ямаха и аз съм търсел някои неща,но за по-малко от комплект направо не си мърдат задниците,за кабелен хай-хет Ямаха съм чакал повече от 6 месеца.Говори с "axel" той работи в магазина на Ямаха,но зависи и твоите каква марка са и какво точно представлява този детайл-какви са му размерите,разстоянията между отворите за окачването,вида на окачването и куп такива нещица.Може да намериш конкретния детайл в западен сайт за музикални инструменти.Стругар може само да ти омаже работата и разбие барабана,че повечето се пишат майстори,а не са.Ако все пак ти потрябва стругар,пиши ми ЛС и ще ти дам координати на добър такъв в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.