Jump to content
Българският форум за музиканти

поредния измамник


Recommended Posts

здравейте

 

вчера ми разказаха още една история от живота на грешния Пламен Бързийски, известен още като "поредния измамник" :

частно парти в хотел Кемпински, дует класически музикантки - флейта и китара, уговорено заплащане - скромно,но какво да се прави. всичко върви супер, до момента, в който Пламен си тръгва преди края на третата серия на музикантите :blink: (с хонорара им).....следва обичайното покриване със затворени телефони, измислени командировки в провинцията, абе актьорско майсторство ....... еми кво да го правиш.... измамник....

 

явно все още има хора, които не са чули за изпълненията на Пламен Бързийски и му се доверяват - нека да поправим това - казвайте за него на всеки, който има нещо общо с музикалния бизнес.... да спрем измамниците...

 

поздрави

 

Петър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве тоя Пламен бой не е ли ял, мамка му. За такива изпълнения може някой път да си тръгне и без ушна мида, ама не е попаднал още на човека.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото в повечето случаи вербува студенти, които са зависими от него /или поне той ги убеждава в това/. Нека пак кажем името му -

 

ПЛАМЕН БЪРЗИЙСКИ

 

П.П.

Не е луд тоя, дето яде зелника, а тоя дето му го дава!

В.

Редактирано от Vlad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Едва ли ще издаде скоро нещо, тъй като се занимава вече с друг бизнес. А го заядохме, защото също е от хората, които обичат да лъжат и да си изкарват лесно парите на гърба на други артисти. Аз съм препатил, затова казвам, не си говоря наизуст. :virtuoz:

И аз съм чувал че лъже, аз съм свирил известно време с него, кефеше се че съм фен на Малмстийн, и постоянно се надсвирвахме, никога не ме е излъгал. Като китарист, незнам що зи критерии имате, но аз съм свирил с много от най-добрите в България, и той определено е сред тях. Чух после че излъгал басиста си с някви обещания за работа в чужбина, после докато бях в КОНКУРЕНТ разбрах че е предлагал да ни уреди работа в ГРЕНЛАНДИЯ... но докато бях с него не мога да се оплача!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не става ясно от цитата за кого говориш, което не е коректно спрямо темата.

Не знам за Бисер Рачев, но БЪРЗИЙСКАТА РАБОТА СИ Е БЪРЗИЙСКА РАБОТА!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе, ако всичко, което пишете за тоя Пламен Бързийски не е фолклор, няма ли да се намери някой да го рита между краката най-после?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе то принципно това не е работа на музикантите, а на ченгетата, ама в един по-добър свят ако се сещаш...... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Ако си гледал рекламата на Водка Селект с многото хора дет пеят.Е там по средата най-отпред има един като кондуктор ли е полицай ли пощалЙон ли незнам(бре къде е ер малък).В син костюм.Те тава е тоя гад!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Още ли се разправяте с тоя боклук, аз си

мислех, че някой е поиступал прахта от него :)

Досега ако беше в Филибето някой щеше да го е пратил в хирургиите на Пещерско шосе /Пловдивският Пиругов/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дотук аз чета и се чудя... Не защо не са го набили, това е груба мярка, която може да завърши зле! Става дума, защо не са се събрали потърпевшите и не са подали по една жалба спрямо този сладур?!? Така е нормално да се реагира. Има много засегнати, има съд! Няма документи, има свидетели! Тук ако има и правно информирани хора, защо не се изкажат. Така ще е най-лесно. Ако някой чете тази тема и е бил засегнат лично, само му става криво, заради съдбата му. Малко хора са учени или не се страхуват да си търсят правата в тази държава. Но така прокопсват мошениците! Правете си сметките! Студенти или не, имайте си достойнството! Наистина много е точна приказката за баницата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П.

Не е луд тоя, дето яде зелника, а тоя дето му го дава!

В.

Оп чо'еко не мога да се съглася с тебе.....защото според мен някой пич мое и радиационно зеле да продава но Оня който Отиде и го купи това зеле е лудия.....а не тоя че го продава.....Обаче както и да е......

Оооо подкрепям Викторчо - Сберете се......било то да го друснете едно убаво...или да подадете жалба.....но не трябва да се Оставят така нещата :huh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми аз съм на мнение, че тези неща се решават с груба сила, ама все ме изкарват антихуманен и краен :)

седете тогаа и го гледайте как мами и краде от музиканти :) да го бехте потрошили 15 пъти вече

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.