Jump to content
Българският форум за музиканти

Някой може ли да ми направи такава китара?


Recommended Posts

става въпрос за това нещо....

Vam_rockbat_550.jpg

 

ако някой може да ме упъти към подходящия човек да свирне , или подходящия човек може да драсне едно ЛС да се разберем.

Може и една Уарлок глава да и сложим :) да не е без хич ай сега щи си я фотошоп-на

 

гледах я в продължение на 15 минути... :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фог, pacman изработва китари. Разгледай негови неща в раздела.

А тази китарка е *ДЗЛА*, та дрънка.

Ако си падаш по темата за Дракула в китаростроенето, може да помислиш да си сглобиш и е те тая:

Impaler1.jpg

Казва се The Impaler. Дизайнът и изпълнението са на едно хлапе от форума на ProjectGuitar. Само трябва да си я фотошопнеш в черно, щото не им отива розовото на такъв вид китари :headbang:

Редактирано от the_gorer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втората китара е много маняшка, но като гледам колко релеф има по първата...тва чудо ще струва майка си и баща си!

 

Иначе за препоръчване и аз мога да ти препоръчам лютиера, който направи моята китара - Диката. Ако се навие да изработи подобно нещо, ще изглежда точно като оригинала...обаче наистина не ми се мисли колко би струвала изработката на тва чудовище :beer:

 

:blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(за да не отварям нова тема със същото заглавие, надявам се jFog да няма против)

 

james_esp_truckster.jpg

 

Гледам я от седмици и се чудя как да направя така, че да изкарвам достатъчно пари, за да си я купя, само 2,499$... LTD-то пък е 1,349$. Ако има хора, които правят китари и някой би се заел с направата на дубликат, нека сподели колко би струвало подобно нещо и изобщо възможно ли е? :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(за да не отварям нова тема със същото заглавие, надявам се jFog да няма против)

 

james_esp_truckster.jpg

 

Гледам я от седмици и се чудя как да направя така, че да изкарвам достатъчно пари, за да си я купя, само 2,499$... LTD-то пък е 1,349$. Ако има хора, които правят китари и някой би се заел с направата на дубликат, нека сподели колко би струвало подобно нещо и изобщо възможно ли е? :blink:

Е, тази си е съвсем направима :beer: Ако се интересуваш, пиши на ПМ да ти дам координатите на Диката

 

Ето снимки на моята китара и на други негови инструменти

 

:guitar:

 

 

edit: тази китара определено ще ти излезе до 1000 лв. с поне едно EMG

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност няма да мога да му се обадя преди коледа, тогава около премиите (дай боже) ще мога да мисля в посока 1000 лева... Но определено това е цена, за която поне мога да мисля без пристъпи на задушаване, не е като 2500 долара... :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

става въпрос за това нещо....

Vam_rockbat_550.jpg

 

ако някой може да ме упъти към подходящия човек да свирне , или подходящия човек може да драсне едно ЛС да се разберем.

Може и една Уарлок глава да и сложим :beer: да не е без хич ай сега щи си я фотошоп-на

 

гледах я в продължение на 15 минути... :blink:

Имаше едно момче от софия което беше направило подобна китра но трябва да намеря снимката и да я сканирам да видите .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето тоя пич ако може да ми направи копие на Ibanez IC400 или ICX220...евала

Можеш да си сигурен :D Моята китара е точно копие /до милиметри/ на Jackson Kelly, само че с дървесен цвят :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко време има до коледа :godbless:

Тук е време да кажа колко луд ти е ника! Получават се некви брутални съчетания като горното :D:godbless: Евала! :-(:D

 

Китарата ми излезе 900лв. изработка + части, в това число задния адаптор, който е DiMarzio Norton...както и да го погледнеш излиза много по-на-далавера от заводския модел :D

 

Ако ти се четат подробности - http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=1943

 

 

:P

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега мислейки нещата два пъти май по вече ми харесва релефа от колкото формата като цяло.Ако човека е навит и може да го направи формата ще я доуредим.Разбира се стига да е възможно..че наистина незнам как се прави това чудо така..с тоя релеф направо ме пратиха в пета глуха..

Восток дерзай батка.. тая и тя струва от 2 000$ на горе...дано се свържеш с правилния човек и ти.

 

по късно днес или утре най много ще сложа един фотошопнат римейк на китарата със формата която искам :) А дано изкочи мераклия да я направи <_<

 

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен с Бъртън, Диката копира МНОГО добре и може да докара вида 1:1.

 

За китарата на VOSTOK - тук има пинизи в боядисването. Не знам дали и колко е трудно да се постигне този ефект, но си трябва майсторлък.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.