Jump to content
Българският форум за музиканти

Едно питане имам .... относно Boss Me 50 / 20


zanev 70

Recommended Posts

.... Здравейте на всички .Та питането както вероятно сте прочели в заглавието е относно процесорите BOSS Me 50 и по новия BOSS Me 20 ... чувал съм мнения че и двата процесора са направени за свирене само в кубета или глави с колони съответно и , че не стават за директен запис в комп , защото нямали спийкър симулации или нещо от този род - вярно ли е това .. ...

........ще съм много признателен ако някой , който има съответните процесори врътне някое демо записче на примерни присети - например 20-30 секунди хеви ритъм , малко соло и клийн китара с хорусче и дилей да речем , въобще не задължително да има акомпанимент , даже е по добре да няма за да се чуе по добре , като идеята е да ги запише с процесор директно включен в компа - без кубета ,микрофони и т.н. ...

..........в нета има много демота , но никъде не видях демо в което ясно да се вижда кабел отиваш или неотиваш към компютър , пък и в последно време не вярвам много на официални демота ....

..................това е накратко . благодаря предварително .....

..........живи и здрави . Цеко :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Аз имам Бос МЕ50 и това, че няма симулации е вярно. Имам записи с него. Всичките са от кубе. Ако искаш семпли, ще кача в съответния раздел, само трябва да ги конвертна, че са .wav :) А колкото до това как звучи без кубе, ами наистина е гадно. Ще направя бързи семпли и на този вариант. Още днес, малко по-късно след обяд очаквай семпли в съответния раздел :thumbs_up: Надявам се да съм помогнал :music336:

Редактирано от Janick_Gers
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

zanev 70, ако искаш драсни едно ЛС. Имам точно такива записи директно в ПЦ-то със стария ми проФесор МЕ-50..

 

Поздрави :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.