Jump to content
Българският форум за музиканти

Барабанчета Mapex


Recommended Posts

Публикувано (Редактирано)

какво мислите за Барабан4етата Мапех?Доста време си търсих готино snare и ги видях в БГ магазин за по 200-250 лева.Изобщо не я оби4ам тая фирма,но като 4ух как зву4ат веднага си взех едно 12х7 Maple за към 240 лева.Пробвал съм доста марки и мисля,4е тези изобщо не отстъпват на другите марки които са по 500-600$.Аиде кажете какво мислите:thumbs_up:

Редактирано от Mogila
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде го докопа този размер и коя серия е барабанчето про или Black panther?

 

Аз много харесах барабанчето към един сет Мапекс Сатурн. Мега яко барабанче. А и серията Сатурн звучат доста гот.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От къде го докопа този размер и коя серия е барабанчето про или Black panther?

 

Аз много харесах барабанчето към един сет Мапекс Сатурн. Мега яко барабанче. А и серията Сатурн звучат доста гот.

 

Pro e.Преди свирих с Premier 12х7 и много ми хареса оба4е не ми се даваха 500$ да си го купя.Това сега зву4и дори по добре от Premiera

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си сбъркал че си го взел аз съм много доволен от тяхните барабани и съм свирил с MAPEX Maple - мисля че беше и ми хареса доста като имаш предвид, че в момента ползвам соло на TAMA от полу-професионалните серии. Тъй че да ти е честито и си го ползвай със здраве!!!

:thumbs_up::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пффф написал съм Баранчета...тея йероглифи ж клавиатурата направо ми разказват играта...

 

 

Разбираме се спокойно :) Демокрация...менструация......няма значение,важното е кръв да се лее ;)

Иначе барабанчето си е много гот. More power-More sound! Честито :drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.