Jump to content
Българският форум за музиканти

Китара за Ник4о-Николай


Recommended Posts

  • Отговори 46
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

Ние нямаме за цел да подаряваме старите си разбричкани и ненужни инструменти,то ако беше така ,след като

разбрах за момчето, можех да му купя такъв (има ги под път и над път)и да му го подаря .Само и помислете

каква услуга бих му направил.(рахат да тегли)

А сега нямаше да се занимавам с това и щях да си гледам работата.

 

Аз като се учих да карам кола на москвич ,трябва ли да накарам дъщеря ми и тя да кара такъв?

(въпроса е риторичен)

Според мен момчето заслужава нещо добро и който не е съгласен с това ,да не участва.

 

Пак стана 3 страници ,мамка му!

 

п.с. Не Евтиме ,не е станало и няма да стане докато не се съберат парите.

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Добре де, след всички те тия въпроси, стана ли ясно изобщо какво трябва да се купи.

 

ПС: Имам предвид, на момчето дали му се изясни какво точно иска.. китара ли, пиано ли, ако китара.. акустична ли, електрическа ли....

 

Аз мога да пратя пари след няколко дена, когато се върна на работа.

 

Нека периодично се пише кой какво е пратил в темата.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така:

 

...

 

Молбата ми към всички вас е :Ако някой има непотребна китара и е готов да я подари/продаде,без значение от нейните звукови,пък камо ли козметични качества,да знае ,че приемам оферти.

 

...

 

 

Значи, китаратапешо дава решение :pray:

 

На младежа мога да му подаря първата си китара - акустична Кремона с метални струни, леко крив гриф, но доста удобна. Ако се интересува - да казва!

... и следващият пост е:

 

Нека първо да съберем парите ,пък после ще мислим каква китара и кви други неща ще се купуват.

 

Знаете ли кво искате и дали го искате изобщо и т.н.?

 

 

НЕ ВИ ЛИ Е СРАМ БЕ :thumbs_up:

 

 

П.П.: Ако останат пари, купете хладилник на майка му, нали? Ако останат още, купете ми и едни нови струнички за старото басче, моля! Ама мноо молим... ари уа-а-а-а

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, разводнявката става прекалена...

 

Никчо... кажи какъв инструмент искаш да имаш в крайна сметка.

По-непретенциозните пиана също не са стряскащо скъпи.

Единствения проблем при тях, който явно виждам е транспорта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E, разводнявката става прекалена...

 

Никчо... кажи какъв инструмент искаш да имаш в крайна сметка.

По-непретенциозните пиана също не са стряскащо скъпи.

Единствения проблем при тях, който явно виждам е транспорта.

 

за какво трябва да е пияно?! може и синтезаторче някое, таман по малко място ще изисква и няма да има проблемс транспорта :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Написъл съм,даже някой ме беше цитирал:откакто отворих предната тема се зарибих много по електрическа китара,намерил съм си книги с уроци от интернет,както и учител тук във Враца,така че предпочитам китарата.

Редактирано от Huk40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо много чесане на езици падна тук.

 

Според мен работата е ясна - който иска да участва праща 10-20-30-тн лв на Earmechanix, той като събере парите отива в магазина, харесва нови китарка и кубенце за тези пари, купува ги нещата и му ги праща на момчето. Това дали ще е тип Страт, Ибанец, Лес Пол или тн. не мисля, че има кой знае какво значение. Не виждам защо такива спорове горят тука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчетох всички мнения в темата, и както казах, ще се включа, но не съм никак убеден, че това, което ще направим е добре от педагогическа гледна точка. Родителите на момчето са казали, че няма да му вземат китара, и очевидно имат причини зо това. Аз не мисля, че ние като съвсем отделни хора, свързани с това момче само чрез един форум имаме моралното право да изземваме по този начин задълженията и правата на родителите. В края на краищата, за повечето от нас не е проблем да отделим то 10-20-30 лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EAmechaniX,

 

Аз мисля,да определим един срок,да речем до 10ти юли.Който пратил,пратил.Аз лично утре смятам,че ще го направя.

На 10ти обявяваш,колко пари си събрал.Ники през това време може да помогне малко,като поне ни ериентира,защото очевидно няма да получи каква да е китара(най-евтината),така че най-добре да получи някоя,която наистина му е мечта и която ще му доставя истинско удоволствие да свири,та дори и по-обикновен модел.Смятам,че и и за кубенце ще стигнат.

Хайде колеги,стига вече с въпроса "Защо на него,а не надругия" Защото той го написа,затова.

Идеята за конкрс с награди ми допада,но нека приключим с това тук.

 

Нека сбием малко темата,става трудно за четене вече... :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде всички навити от Пловдивския район да пратим заедно за по-бързо :pray: Навити ли сте?

_______________________________________________

 

Аз съм съгласен.Дай да се уговорим нещо.Обаче май само двамата сме от Пловдив,или?!?!?! :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

За марка/модел не знам.Мога само да кажа на външен вид каква ми харесва: Такава

Такава също

И такъв тип , но ми се струват ужасно скъпи!Апък и не знам какви характеристики имат,разните там single coil and double coil(humbucker) адаптори и т.н.

Редактирано от Huk40
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо тая тема не ме кефи...

който иска да се включи - да се включи, който не иска - да не се включва.

 

Лично аз имам огромни резерви към такива теми. И споделям напълно меннието на Тони - подарете му на момчето една китара и ако има хляб да съберем тогава за нова. Всеки да си решава сам.

 

Темата се затваря.

 

П.С. Ако все пак купите китара на Ники - похвалете се :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.