Jump to content
Българският форум за музиканти

Докажете колко сте добри...


Jordan_J

Recommended Posts

Здравейте на всички!

Приветствам идеята на DANN и се включвам с едно съвсем непритенциозно инструменталче,което записах наскоро в къщи.

То беше поръчано за фон на някакъв документален филм,който така и не гледах.

Всичко е записано от раз-включително и кейборда,както и хармонирта му.

С 3 думи-изсвирил съм каквото ми падне:-))

Чуйте го ТУК

:godbless::virtuoz: яко е браво..яки импровизации си праснал...с кво кухе е правен записа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 188
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Уаа, ебаси готиния звук на китарата си докарал! :wow:

Но аз най-много се изкефих на проскърцването дето минава от десния към левия канал и завършва с едно леко прищракване! Изродско!!! :virtuoz:

 

Кажи сега каво е това скърцане и прещракване... От какъв звук е? :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не можах да изтегля и чуя парчето на Пепи. Сигурно за6тото е в ДАТАКОМ.БГ .... :virtuoz:

Пък отвън не дава да се тегли................................. :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Некъв страшен карък гони мойто инструменталче...да не мога да го постна...1 сутринта тръгнах да записвам а шибаната програма ми даде грешка ..преинсталирах я ма ЦЪ..след туй отидох до Алекси да взема един калъф и записах при него инструменталчето..обаче на него му се скапа ъплоуда...и не може да ми го прати или постне..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уаа, ебаси готиния звук на китарата си докарал!  :wow:

Но аз най-много се изкефих на проскърцването дето минава от десния към левия канал и завършва с едно леко прищракване! Изродско!!!  :P

 

Кажи сега каво е това скърцане и прещракване... От какъв звук е?  :hello:

Скърцането е от гардероба ми хахаха,а прещракването е затварянето на вратат му-не знам защо реших да го сложа,но явно е ефектно щом е направило впечатление!

Китарата е Guild.Записана е с Rode NTK лампов mic. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уаа, ебаси готиния звук на китарата си докарал!  :wow:

Но аз най-много се изкефих на проскърцването дето минава от десния към левия канал и завършва с едно леко прищракване! Изродско!!!  :bravo:

 

Кажи сега каво е това скърцане и прещракване... От какъв звук е?  :hello:

Скърцането е от гардероба ми хахаха,а прещракването е затварянето на вратат му-не знам защо реших да го сложа,но явно е ефектно щом е направило впечатление!

Китарата е Guild.Записана е с Rode NTK лампов mic. :headbang:

Пепи, качи го някуде другаде, да мога да го изтегля, а и другите хъшове да могат да теглят ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и моя инструментал...авторски е правен е преди 2 години уж щеше да е интро за една песен но после реших да си го оставя инструментал..кратичко е и е лесно за свирене :D айде би трябвало да се дърпа и от чужбината

After the rain

дано ви хареса....и не стреляйте по мен толкоз мога към настоящия момент :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето го и моя инструментал...авторски е правен е преди 2 години уж щеше да е интро за една песен но после реших да си го оставя инструментал..кратичко е и е лесно за свирене ;) айде би трябвало да се дърпа и от чужбината

After the rain

дано ви хареса....и не стреляйте по мен толкоз мога към настоящия момент :rolleyes:

Парчето е супер яко :virtuoz::headbang: Евала ти правя :godbless:

Завършваш го и си 6 B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с това за акустичната китара, но според мен не винаги добрата техника е определяща. Важното е да изсвириш 1 тон, но той да донесе усещане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уаа, ебаси готиния звук на китарата си докарал!  :wow:

Но аз най-много се изкефих на проскърцването дето минава от десния към левия канал и завършва с едно леко прищракване! Изродско!!!  :headbang:

 

Кажи сега каво е това скърцане и прещракване... От какъв звук е?  :hello:

Скърцането е от гардероба ми хахаха,а прещракването е затварянето на вратат му-не знам защо реших да го сложа,но явно е ефектно щом е направило впечатление!

Китарата е Guild.Записана е с Rode NTK лампов mic. :godbless:

Пепи, качи го някуде другаде, да мога да го изтегля, а и другите хъшове да могат да теглят :rolleyes:

Данчо-качих го на Gmailskia акаунт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо - браво на @DeathZone - от мен и от @Вижъндан -> :godbless::headbang::rolleyes:

Ние с Данчо записахме набързо нещо. B) Много се чудехме какво да измислим, и решихме да направим нещо по-нетрадиционно, така да се каже - gentle touch ;) ;) :) :) :)

Направихме леко кавърче (ала класическа музика малко ;):) ) на едно парче от The Corrs ;)

 

Линка е тук: RUNAWAY - Cover

Браво,това ми хареса много.Фино и брилянтно като замисъл.Не съм китарист,но съм възхитен!!!! :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори че се забавих ама ми е бавен нета у нас. Ето една идея от мен. Записах я днес специално за конКУРса , дано да ви хареса. ACOUSTIC DREAM

Супер си, яко!!!!! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Geo и @AdXok - мерси много за готините думи! :curse::D:curse:

 

@ПепиСленг - сега 6те проверя в ГМайлския акаунт ... Мерси, за дето си направи труда! Като 4уя пар4ето, 6те постна пак....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.