Jump to content
Българският форум за музиканти

Адаптери от Kinman.com


Recommended Posts

От доста време гледам сайта, и слушам семплите на адаптерите. Понеже имам няколко приятно звучащи страт копия ми се иска да пробвам да сложа някакви хубави адаптери на едното от тях, които да не шумят, но да запазват класическото страт звучене(да не са хъмбъкери).

 

Гледах и разни графики на сайта, които показват, че кинманските адаптери имат тон, който е с няколко децибела по-осезаем за ухото във всички важни за китарата зони от честотния спектър, при дадена сила на сигнала.

 

Ако някой от вас е имал допир с такива адаптери, моля споделете впечатления.

Също така ме интересува въпроса с доставката, колко ви излезе цялата поръчка.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия на Орфея,дето ти си ги правил са смазващи,а за кинман..не знам,класическите винтидж бръмчалки съм им свикнал и ми харесват. Има един агент Бисер,който рядко влиза тук,та той продаваше американ стандарт с такива адаптери и мина през нас да ги сравняваме със стария ми страт-определено са добри,но не сме ги пробвали на хай-гейн.

Ако искаш да ти дам телефона му,ако е в БГ може и да се навие да продаде само адаптерите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евто,преди 10-ина дена имах вьзможност да посвиря на китара с тия адаптери.слушах ги в доста добра апаратура,на не добра китара,но от готин материал.казвам условията,за да имаш преценка някаква.

на чист канал и крьнч-добри,без некви чудеса,абе гот.

драив-отнесоха ми главата!!!много яки,накефих се.

сори за общите приказки,ама имах само 10 мин да ги усетя,ама маи си заслужават кинтите.сигурно и на чист са супер,ама не можах да се побазикам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Не са такива. kinman пише на тези, които ме интересуват! Тези не ме кефят много.

Рядкост са ноизлес адаптерите, който наистина звучат като сингли.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.