Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

ами всъщност за пореден път се оказа, че "графиците" на столичните клубове са странно и непонятно нещо, и тъй като със Saltriver НЯМА да свирим тази събота в Маската аз използвам възможността да ви препоръчам група LOGO, която всъщност ще свири(може би:);) )...казват имали добър барабанист, който си струвало да видиш и чуеш ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

щот корейския имаше една даскалка по случайност с около 4 години по-"възрастна" от мене дето ме наеба яко и горе-долу ме изхвърли от курса за да ми докаже че е големата работа, а английската щото до 2-ри курс не научих абсолютно нищо ново и полезно спрямо това което бях учил в английската гимназия...искам да предупредя, ако тука има хора от гимназията- НЕ следвайте английска филология освен ако мноооооого не ви мързи (като мен:unsure:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

с около 4 години по-"възрастна" от мене дето ме наеба яко

Винаги ми се искало и аз да пробвам с учителка...ама тия по френски повече ме привличат :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:inlove: Аз имах една по география в 4ти клас...малииииии :inlove:

 

и как не и беше ясно на тая мацка че когати си напращяла и си на 25 и се разхождаш сред млади пубери резултата върху обучението им не е много положителен :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

ми значи, нема хър-мър :P , с другарчетата от Embrace by Dark няма да свирим повече заедно, но който е навит да се пробва като новия им барабанист го предупреждавам че ще трябва да "поизвади" ;):)B) успех на Embrace и ако някой се интересува от овакантеното дръмерско място да ме пита на ЛС.

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм бе, просто няма с кого и джазмена в мен поумря.. :)

 

с тия всичките метъли и метълки и метълчета около мен що да чиня B)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм бе, просто няма с кого и джазмена в мен поумря.. :)

 

с тия всичките метъли и метълки и метълчета около мен що да чиня B)

Септември те слушах как свириш във Фенса разправяше ми че от месец не си свирил ... млатеше барабаните яко, но пък да беше сбъркал някъде поне ... И Киро е за бой....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

е те това съм аз на нова година, най-метълския чалга DJ по света и у нас:rolleyes::)

 

img0337az2.jpg

 

img0316wy9.jpg

 

img0325li5.jpg

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.