Jump to content
Българският форум за музиканти

How To Choose An Acoustic Guitar


Recommended Posts

Ето една поредица от филмчета,които дават отговор на много въпроси задавани от хора ,които за първи път искат да

си купят акустична китара и не знаят какво точно ще им свърши работа.

Надявам се иформацията да ви бъде полезна и успех в начинанието.

part 1

part 2

part 3

part 4

part 5

part 6

part 7

part 8

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Впечатлен съм, изгледах с кеф цялото нещо. Общо взето бях наясно с повечето работи, но научих и нови неща. Във всички случаи е много добре обяснено, много нагледно, много простичко и ясно, а и тия двамата са пичове и си е интересно да се гледа ;) И все пак си мисля, че ако човек бъкел си няма от китари и никога не се е занимавал, може би няма да вдене всичко (нормално), но ако се занимавал поне мъничко, ще разбере всичко. Евалата на такива туториъли!

 

:):):hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Умрех да се кискам веднъж, като заведох един чичак мой съселянин в магазина "Фактор". Как ги почукваше като дини на пазара и викаше:

 

- Еййй мно'о убава тая!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно много, не знам до колко полезно, защото на тия имам чувството че Кремона ще им дадеш, а те ще отвърнат че има прекрасен тон за цената си, много особен и тн :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Предполагам, че ме разбра за какво говоря.

 

:rolleyes: Иначе напълно подкрепям за новото производство. Аз притежавам една (Country series(всъщност е на брат ми)) и по мое мнение е по-добра от фендерите с тази цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.