Jump to content
Българският форум за музиканти

Любими китаристи


Egon

Recommended Posts

Впечатление ми прави Angus Young.Изрод в добрия смисъл на думата :)

 

Btw искам да попитам...наскоро един приятел ми каза, че на някакъв концерт Angus е припаднал на сцената.Някой отзад е излязъл и му е лиснал една кофа с вода и той станал и продължил да свири...има ли нещо вярно в това :jazzband:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, така малко се разграничаваме от предпоследния пост :P

Ал е номер едно бе, в жанра си де :)

просто колос.

Поздрави момци ид евойки :jazzband:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Allan Holdsworth, Scott Henderson, Pat Metheny, Al Di Meola, Joe Satriani, Eric Johnson, Andy Timmons, Бай ни Вай ... сигурно изпуснах още 20-на - сбъркани хора с китари дал бог :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами пичове какво да кажя аз ... Преди слушах много здраво - Вай , Сатриани , и всички други подобни speed китаристи...Но това беше до едно време...Докато не открих че китарите могат да звучат и по друг начин - Пат матини , Джон Скофийлд , Аберкромби , Ал Ди Меола , Пако Де Лусия . Искам да кажя че всеки има си има любимите китаристи в определени периоди от живота си . Най-много ме радва че тези които изброих ги открих за себе си в ранен период от живота ми ...Сега остава само смелия ми оптимизъм да ги настигна по майсторство или поне да се доближа до спецификата на тяхното свирене ! :blink:;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най-любимия ми китарист съм си АЗ :cheers:

 

хехехе:)

 

много се обичам... повече от всички останали...

 

и винаги се отнасям добре със себе си - то това респект, меспект, ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Не знам какво бихте си помислили, но любимия ми китарист, ако може дас е нарече така е Джон Ленън. :)

Честито Рождество, пич!!!!

Е това е приказка.

Той и Джордж не беше за изфърлане де

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Впечатление ми прави Angus Young.Изрод в добрия смисъл на думата :P

 

Btw искам да попитам...наскоро един приятел ми каза, че на някакъв концерт Angus  е припаднал на сцената.Някой отзад е излязъл и му е лиснал една кофа с вода и той станал и продължил да свири...има ли нещо вярно в това :blink:

И на мен ми е любим китарист,това с водата не го знам,но чат-пат му блъскат кислородна маска,че много тича по сцената и с тия прожектори сети се ква жега е.Трябва също доста шоколад и кОла.

btw,в последно време е с моята "прическа" 1-ви номер.. :D

А всъщност "патешката походка",взаимствана от Чък Бери най много уморява. :)

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, но според мен не само Джон и Джордж не са за изхвърляне, пък ако говорим за общо музикален талант никой от Бийтълс не е за изхвърляне... :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Steve Stevens - в периода на съвместната му работа с Billy Idol, а и след това!

Ако някой е слушал/гледал VH-1 Storytellers с Били - знае за какъв китарист иде реч :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.