Jump to content
Българският форум за музиканти

Нещо и от нас


Recommended Posts

Това е едно парче в което всъщност не участвам. В него свирят тромпетиста и пианиста с които свиря в момента. :)

http://www.cmusicforum.com/cachaito_lopez/...'s%20group/

Редактирано от RonCarter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ни - как да не ни трябва. Само дето малко сме се стеснили в момента откъм репетиционна :wall: Ама няма да е за дълго. И барабанист ни трябва но за сега не можем да намерим щото май няма много навитаци да свирят такава музика :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много яко. Бравос на тромпетиста - като ми потрябва такъв може да го потърся. Парчето напомня малко на Nighthawks и на един друг човек от който те се вдъхновяват - а именно лицето Miles Davis ("Siesta"...). В началото когато тромпета е още соло ми напомня малко и за нещата на Гарбарек с Miroslav Vitous, макар че там е сакс..

Ако позволите все пак и една-две препоръки:

1. Малко е длъжко парчето

2. Малко "евтини" звучат синтовете на места - може би смяната им с някои други ще даде ефект

3. Тук таме някоя перкусийка за цвят може да сложите - примерно cowbell или разни дървени блокчета с ривърб.

Надявам се да приемете критиката градивно - аз критикувам главно неща които ми харесват, за тия които не харесвам въобще не пиша:headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за обективното мнение. Наистина парчето е в доста суров вид и си плаче за пекусии но когато се постегне и му се сложи и бас ще заприлича на нещо :D а тръбача си е железен наистина. Аз съм слушал едно твое парче и ми допадна доста май беше една bossa ако не се лъжа. Ако можеш качи още нещо да чуя-ще ми е много приятно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами засега босата е единственото завършено, щото с човека с който правим нещата не можем да се съберем заедно за по-дълго - аз съм в София, той е във Видин. Ама мисля, че скоро ще има нещо и ще пусна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.