Jump to content
Българският форум за музиканти

Продукти от САЩ


NitroBGA

Recommended Posts

Здравейте.

Един приятел беше в САЩ и по моя поръчка ми донесе списания като Guitar Player, Guitar World . Сега ще ходи пак, а на мен ми хрумна блестящата (за музикантския ми акъл :hello: ) идея . Защо да не му поръчам нещо от продуктите, които ги има в списанието. После ще му дам пари, но те там нещата (за техните стандарти ) не са много скъпи.

Не говоря да ми купи китара, но например перца, струни. Дайте някаква идея що за качествени изделия могат да се донесат от там. Благодаря ви предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

адаптори на половин цена, тремолота /някой друг Floyd original например/... :lol:

абе каквито части по китарата се сетиш, все могат да се намерят поне на половина от цените в БГ

 

А ако може да донесе и някой друг процесор retail price просто ще е супер...

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко в Америка е качествено и ефтино!! Такъв им е стандарта на хората просто :D

Все пак Америка идва по-близо до нас с eBay, слава Богу! :P

Та благодарение на това, аз всеки ден ходя до Америка :P Е, не винаги се връщам с нещо, но често ми се случва ;) ;) ;):lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре като идея, но ако нещо ще е със захранване - малко кофти става, защото за тамошното енерго се ползва друг волтаж ... :think:

Иначе, ако може Tech 21 Bass Driver DI :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този който по4на темата

пьк и вси4ки останали

веке сьм ги докарал докьм 200 броя ,а ти?

Не, не... Не събирам списания за съжаление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Разбирам, че имате всякакви поръчки, но не ми се струват удачни неща, които трябва да се монтират (флойд напр. ) но щом казвате, че са по-евтини. Ще му поръчам. Нотрябва да му кажа точна марка и модел. Аз мислех струнки да ми вземе - 20 , 30 комплекта :bravo: А за волтажа наистина има трансформатори, то не е проблем, но си имам и процесор и китара, а усилвател не мисля да го карам да мъкне (макар че.... що...).

Относно списанията - с удоволствие, ще го накарам да донесе колкото може (на този човек ще му свършат парите, усещам :headbang: ) и няма проблем. А на немски - пак става.

 

Каква е цената на един адаптор или флойд там ?

Справка. Тук:адаптор - 200лв (Сеймър Дънкън напр.)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ами в ebay например има за 25$ DiMarzio и Duncan...един приятел преди време си беше взел...и то когато долара беше 2лв.... :) Да не говорим че хора които са били до Щатите са ми казвали, че Ebay определено не е най-евтиното място там...Считай :headbang:

 

 

П.С.:Кой е тоя модел на Duncan 200лв btw?!

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приблизително 200

Инак цената май беше 180, пък момчето си го намери за 160, някакви такива алъш-вериши ставаха, но ориентировъчно - 200.

25$ .... факани бюрократи !!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Никак не е малка разликата. Аз лично бих си поръчал неща, които ги няма тук - не че са по-хубави, но поне са различни :headbang:

Edit: а малко помощ относно е-бей, понеже не зная как се работи с него.

Редактирано от NitroBGA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами нямаме си тука представител на Tech21, не знам дали ще се съгласи да вземе Bass Driver DI-я, ама за справка, цената му е към 189$ :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.