Jump to content
Българският форум за музиканти

Seymour Duncan Sets


Am-I-Evil

Recommended Posts

Това лято, като изкарам малко пари, смятам да направя подобрения за Jackson-а:

 

Решил съм да си взема за китарата сет активни адаптори на Seymour Duncan и засега съм се спрял на няколко варианта:

 

-
- Simply the best?

 

-
- На цената на хотродите са, но за по-екстремни работи. В хот родовете има "джаз" адаптор на нек позицията за разлика от тези, а не случайно SH-2 адаптор има в най-високия клас китари Jackson.

 

-
- Ту ги хвалят, ту ги плюят, а са по-скъпи от останалите. Alexi Laiho свири с S.D. Blackout. За мен са на последно място, но не ги изключвам от списъка.

 

Оборудван съм с "домашно" производство лампово кубе 15-20 вата и същото производство Death Metal Distortion Pedal.

Коментари, моля?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз до колкото успях да видя само последния чифт са активни адаптери. Другите са пасивни. Ако си се насочил към активните, не знам защо бягаш от класиката EMG. Не съм чувал на живо никой от горепосочените адаптер, нито пък EMG-тата, ама за активни мисля, че доста хора биха ти препоръчали именно тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Блек-аут-а е почти аналогичен на ЕМГ81, само дето има малко по "изпържен" звук(както повечето Дънкани). Слушах няколко семпъла, но не бързам да си вадя заключения, докато не ги чуя на собствения ми амп и има възможност да ги сравня с активните ми ЕМГта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми чух семпли от официалният сайт на Seymour Duncan и Blackouts не ми допаднаха - прекалено много аутпут и не ми звучат надеждни. Спрял съм се на Dave Mustaine Live Wire сет, който всъщност представлява активна версия на пасивните Sh-2 "Jazz" и Sh-4, и Mayhem Distortion, които са си пасивни. Mustaine сета е направо трепач, но е със поне 100 лева по-скъп, а активните адаптори са ми новост.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.