Jump to content
Българският форум за музиканти

Ultramega - Neverending


Recommended Posts

Сега пък, ме хвана такава вълна :)

Ето к'во се получи:

 

NeverEnding

 

Забележете кви сола пра'я на клавира :)

 

:D

 

пп . Парчето има нужда от глас, но определено не от моя :no:

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еее, много яко!

 

в началото нещо не ми хареса изобщо, ама останалото ме грабна много!

микса ме кефи, че всичко се чува. звука на китарите ми е доста харш и софтуерен, ма това е нормално, все пак това вярвам не му е последния вариант :D

 

:):no::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти,Радвам се че ти е допаднало след началото, което е малко техно :thumbup: .

Да , приемам забележката за звука на китарите. Все още експериментирам с един процесор и отделно че май сбърках като подложих на китарите една клавирна бленда, която придава още по софтуерен облик. Може би трябваше да ги оставя сами китарите на рифчетата.

А иначе за окончателен запис при мен изобщо не може да става въпрос :bravo: При правене на миксове, баланс и т.н. съм пълна трагедия и даже това че микса ти е харесал, ме изненада приятно, може би да съм се понаучил малко... ама едва ли...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, че как. Разбира се, че се учим :bravo:

 

За микса и аз съм пълна трагедия, това е доста добре казано. Не че съм нек'ва константа, ама просто ми хареса, че не звучи глухо, както мойте опити за цяла песен.

 

А на клавира мачкаш :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,много яко звучи и като звук и като композиция !!! На мен само пианото в средата на парчето не ми харесва и то най-вече заради звука му , иначе си е здраво.Бравос!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Яко пич!!Личи си музикалната рутина и в това изпълнение!Все пак да не забравяме,че си музикант а не компютърджия-затова в саунда(който е доста прилежен като цяло)е нормално да се открият някои нещица но си се справил добре и с него-аз не бих! :D

Редактирано от vanboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ultramega , смело вървиш напред :D Парчето много ме кефи като аранжимент, естествено по саунда винаги може да се желае още, но така ще е докато можем да си позволим студиен запис. Много се радвам ,че не преставаш да се развиваш и то в различни стилове. :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Еее мерси много ... :punk_guitar:

То другаде, освен тука няма да се чуят мои неща , така че супер много се радвам , че ви е допаднало

и така се надъхвам и мотивирам

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мноо готино :) :) ;)

На мен пък "на контра" на едно от по-горните мнения, пианото много ми харесва .... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Много яко наистина! Макар че лично на мен тоя синт ми бръкна в здравето, ама аз по принцип не се кефя на синтове; другото което е - солото като че ли някак си от банята иде :hysterical: Може би с по-малко ревърб ще е ок. Иначе много много гот! :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Убедително е, ама ти екрайно време да си намериш група! И ще си намериш, да знаеш! И ще е мноояка :rolleyes:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.