Jump to content
Българският форум за музиканти

Микрофон за татко? :)


debelin

Recommended Posts

Здравейте, попаднах случайно на вашия форум (за което съм щастлив), попрочетох това онова и смятам, че ще можете да ми помогнете в избора на микрофон за баща ми. Искам да го изненадам човека :dance: .

 

Незнам от какво зависи избора на микрофон, за това ще споделя информацията, която намирам за важна и смятам, че ще ви упъти да ми помогнете.

 

Наскоро навърши 50 години.

Пее от гимназията още (имали са банда :D ).

Към момента пее в заведения с жива музика.

Изпълнява предимно народни и естрадни песни, увлича се понякога и по сръбската естрада.

 

Парата, която мога да отделя е да речем около 500лв.

 

Какво безжично мога да му взема на човека да се радва.

 

Благодаря ви и нека музиката бъде с вас :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!Един Shure SM58 би вършил добра работа според мене.Само незнам дистанционния колко е сега.А с какво пее баща ти в момента?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей!Един Shure SM58 би вършил добра работа според мене.Само незнам дистанционния колко е сега.А с какво пее баща ти в момента?

 

 

Здравей, за момента си прехвърлят един микрофон с колежката му, но за съжаление незнам що за машина е. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

За тези пари няма нов микрофон който да си заслужава ако не е задължително да е безжичен си ок с бюджета

Иначе по добре да потърсиш нещо на старо

Баща ти е певец-има отношение към нещата - микрофона за него е като жена Не може ти да знаеш кое е най-добро за него

Най- добре отидете в магазин (Динакорд в дружба има най-голям избор) и да пробва

 

Успех!

Редактирано от Caruso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Caruso те посъветва много добре.Наистина ако има възможност иди с него направо в магазина да видите заедно.е,разваля се ефекта от изненадата,ама то за добро:hysterical:Писах ти за тоя модел,защото е добро решение за подарък-изненада,няма да сбъркаш с него,ама пък няма и да е най-доброто.Кажи после какво сте избрали :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм.. сега тука ще наскачат да ме псуват ама какво ще кажеш за безжичен на Биема? За тия пари нов Shure ще вземеш, но ще е кофти клас - PG, за СМ58 ще ти трябват още толкова пари. Може да се помисли за някое АКГ, но добрите модели пак ще превишат бюджета ти. На старо не те съветвам да взимаш, не се знае колко пъти е изпускан, дали няма сменена шпула, захранване.. как работи ресийвъра в различни работни среди - тоест доста рисковано е. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей, вие сте се разписали. Поговорих с него - за съжаление няма да успее да дойде до София, за да направим "спявката". Все пак след разговор и той се насочи към Shure. Така че това ще е марката. Държи също на безжичен, така че може да се наложи да вдигнем малко парата :no:.

 

Колко па аджеба да струва това SM58 :)?

 

Ще се радвам на адреси към локацията на магазините за които говорите.

 

Благодаря за съпричастността и let da music play. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.