Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво и как се получи след лек ремонт на китарката


Recommended Posts

Много ме кефи!

Аерографът рулз :greenangel:

Колко излиза горе-долу една такава рисунка, ако не е тайна? :)

Тва златното малко контрастира, ама и то е ок :D

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ме кефи контраста на златист хардуер със сивата тоналност на аерографията. Поздравления и със здраве да си пилиш :greenangel:

 

Поздрави,

Влад

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ейй, много яко! :icon_shithappens:

 

Чак на третото гледане видях, че мацката отпред има пентаграма на челото :) Само че трябваше да сложиш снимки и на страничните части на китарата - мрежестото към задната част и люспите на долния рог изглеждат покъртително яко ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колко излиза горе-долу една такава рисунка, ако не е тайна? :)

Границата е широка. При мен основата изискваше яка подготовка. Старият лак е дебел 3 мм и няма махане.

До колкото знам всичко зависи от рисунката. Около 200-300 лв с подготовката, рисунката, лака и шлайфането.

Но аз все пак пуснах темата не за да се фукам, а за да споделя задоволителния експеримент. Ако има форумци, които имат опит в сферата с аерографа и алтернативни арт технологии да споделят. :icon_shithappens:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ти е добра китарата! Евала на майстора!

С черен хардуер щеше да е по добре ама и така става!

Със здраве да си свириш на нея :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само че трябваше да сложиш снимки и на страничните части на китарата - мрежестото към задната част и люспите на долния рог изглеждат покъртително яко :)

Гууд. Ето малко снимки от други ъгли:

l_d98b8db844e96fee3ee9b6bd9740158e.jpg

l_de2f36785bc317d042ed53d78d6f7665.jpg

l_3a7d6076f2f2b2569d23b273b5e928d9.jpg

:thumbs_up:  Феникс не е само красив, но и обажда чудесно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

A, най-накрая и снимка, на която си личи ясно отражението, та да се види и моя принос :thumbs_up:.

Китарата изглежда още по-добре, така, като е сглобена.

Наистина стана като в сайтовете на скъпарските фирми.

Този лак много ми хареса - първия акрил, който успя да се полира "джам".

Задължително ще питам художника за марката му.

Редактирано от Evtim Djerekarov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

много е яка станала...Тва със златистия хардуер направо ме разби...придава и още по уникален вид(освен яката картинка разбира се). поздравления,завиждам ти искренно... :)

Редактирано от Raxus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен хем ми е жал за флейма (който всъщност е куилт), хем пък ме радва аерографията.

Чудя се как ли се правят с аерограф тези ситните и фини мрежички, дето са в бекграунда зад основните детайли в графичната композиция, а същои тези, които вървят по външния ръб на китарата.

Много са Гигърски и ефектни. :thumbup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се как ли се правят с аерограф тези ситните и фини мрежички, дето са в бекграунда зад основните детайли в графичната композиция, а същои тези, които вървят по външния ръб на китарата.

С позволение на автора ще издам нещо от "кухнятя". Правят се мрежа-шаблон. Въобще доста подготовка изисква подобна творба и доста шаблончета. :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.