Jump to content
Българският форум за музиканти

Проблемче With Delta1010lt


Recommended Posts

Здравейте пичове, нов съм във форума. Имам един малък проблем, ще се радвам ако ми помогнете да го разреша.

Хмм, имам звукова карта DELTA1010LT, имам си и миксер MACKIE DFX 6, боксове BEHRINGER. Взех кабели. Всичко съм

свързал, но немога да запиша сигнала който го връщам през миксера отново в картата.

958137_orig.jpg

Значи, искам това което се чува на компютъра да влиза в миксера, ОК направил съм го, но искам също и обратния сигнал да

влизат в звуковата карта, също съм го направил даже в менюто на делтата показва сигналите, но пък немога да го запиша

сигнала в Cubase например. Иначе картата е много готина :P

И още един въпрос за да ползвам програми като Amplitube Guitar Rig и т.н. китарата трябва ли да влиза в миксера или направо в звуковата, с какъв кабел.

Мерси предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле и аз съм със същата карта, но пулта ми е soundcraft spirit m12...

6-те от осемте входа от картата(на които накрайниците са им чинчове) съм ги вързал в "direct out"-овете на пулта и съответно микрофоните в тези канали и няма проблем да записвам 8 канала (първите два на картата си симат усилване от нея, но не фантомно захранване за кондензаторни микрофони...)

 

Гледах твоя пулт и май няма direct out на каналите ?

 

Колко канала изкаш да записваш едновременно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам само да връщам сигнала обратно от миксера в картата и да мога да запиша това което ще чувам, и за другия въпрос как ще стане да използвам amplitube. Ако може по- подробно, просто неразбирам, моля ви се!!! :cheers2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти задал ли си в Кюбейз-а входовете и изходите на Делта-та? Можеш ли всеки канал да му дадеш вход от Делта-та и изход на Делта-та?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.