Jump to content
Българският форум за музиканти

Заслужава ли си ?


Recommended Posts

Ето едно кратко опитче където се правя че свиря и още повече се правя че пея (обичам дисть на вокал) . Песента (за тези които трудно ще я познаят на записа) е Judas Priest - The Ripper :) Заслужава ли си да я продължавам ? Питам защото съм супер скептичен към пеенето си ... http://media.putfile.com/TheRipperCover

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не мислиш че аз чувам :girl_witch: Идеята е да я направя "ала" онези така добре изпети песни на CoB и други такива подобни . Просто ... друг поглед :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е яко парче по принцип :thumbs_up:

Може да направиш инструментала и някой да го изпее...

Бях слушал някакъв кавър навремето 3-4 пъти по втвърден от оригинала и направо къртеше. Ако искаш пробвай така :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^инструментите ти се отдават, остани си с тях.

Както казва Агоп, потърси някой да го изпее.

Вчера четох, че с много труд може да се научи човек да пее, не знам дали си заслужава.

В твоя случай, както добре се справяш с китарата например, да се научиш да пееш бекинг вокали ще ти е програма макс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

В това което си постнал не чух нито пеене, нито дране - просто си изрецитирал текста на песента през дист.

Пробвай да направиш някои кавър на CoB попей разни неща на Алекси и на други подобни банди, туку виж си се научил да правиш яки траш вокали.

Можеш да разгледаш школите на Мелиса Крос(ако вече не си го сторил) та да не вземеш да си прее*еш гърлото докато се опитваш да се дереш, че си има разни пинизи и техники и прочие...

 

Аз не съм вокал, нито мога да пея к'вито и да е вокали, нито мога да свиря на к'вото и да е, но май ти разбрах целта, и като фен на този тип вокали си позволих да изкажа мнение :)

 

Успех и с вокалната кариера и не се отказвай, труд му е майката и от време на време, като мислиш че имаш напредък поствай по нещичко :thumbs_up:

Редактирано от black_waltz
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.