Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

"Дългия" ми беше кумирa в бандата... supercool, както подобава на басист...даже доколкото си спомням ни се водеше "ръководител на оркестър" :icon_shithappens:

На този бас именно "просвирих" хехех Еех...Суперсладко време беше... :thumbs_up:

Редактирано от Viara Ivanova
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето един ваш и наш познат - ..taka-li e? - a taka? или още известен тук като 'Свилен Бас' как се прегръща с моето куче след една наша ползотворна репетиция днес :)

 

Photo0020.jpg

 

Photo0019.jpg

 

Photo0021.jpg

 

Накрая двамата май се влюбиха обаче съдбата ги раздели...поне за днес :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Значи, не обичам животни и ги ритам, ама в случая много елитно Бари и се харесахме :P

По принцип, значи и не ръкомахам като говоря, но ставаше въпрос за един пич, дето ни изчезна с хонорара след участие, а не е от "старото поколение", и т.н., и т.н., и се преемоционализирах малко...

...а и тука съм "по-снощен" :greenball: - не изглеждам така, но ето, като се появят три причини и какво се случва :whistle:

Имаше и още (причини), но няма да ги споменавам...

 

Представям (благодарение на fLiSk) нещо весело от форумния фест - особено много рядко явление - аз, зад микрофона :D

 

Хеви метъл форевър, Трю бейз ъф сти-и-ил:

 

150563_455360724422_500264422_5471923_2555305_n.jpg

 

Добре ми седи май, а?

Редактирано от Свилен Бас
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^Баш добре си ти седи :punk_guitar:

 

Тука един гиг от закриването на един арт клуб в Единбург. Бенд лидерката, повлияна от простотията на арти-фарти конферансието избра поетичното наименование на групата, а именно My arse .

В последствие реши поради комерсиални цели да ни прекръсти и сега ни обявява като Jazz Criminals.

Мисля, че My arse беше много по-колоритно... ама нейсе.

jazzcriminals1.jpg

jazzcriminals2.jpg

jazzcriminals3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Много сериозни изглеждате...май не сте пили преди концерта :hysterical:

Иначе сте екстра! :hysterical:

Този приятел fretless ли е или така ми се струва само? :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен лично алкохол не ми се случва да пия преди(а ивече много рядко и след гиг).

Иначе другите си уважават биричката .

Фретлесс е, да. :) Tender.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Знаех си, знаех си, че трябва да заставам по-често зад микрофона :)

 

Много ти е хубав фретлеса, кака, а я виж моя:

 

 

68743134.jpg

 

42560824.jpg

 

Харесва ли ти, а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те това е себеотрицателност! Комшо, голяма сеч ще да е било, ей! Я сега покажи какво остана от баса. Също искам да знам с какви струни свириш. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свиря силно и грубо и тогава имах само малко перце - показалеца ми се дереше в струните...иначе баса е жив, корав немец се оказа - ти го биеш, той крещи -"Ich Will!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.