Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

След като преди около месец предишната ми група Impergium (www.myspace.com/impergium) се разпадна, веднага стартирах нов проект - IN DENIAL (http://www.myspace.com/bandindenial)

За сега съм сложил само 2 от новите песни на профила. Стилът е Олд-скуул дет метъл. Няма вокали за сега, защото не е удобно да записвам вокали у дома. На по-късен етап ще ги добавя. Надявам се да ви харесат!

l_41d19ace8a3e81253a2248b5f3890769.jpg

Artwork by jFog (той е също и съавтор на парчето Incarnations, което е преработка на много старо парче на бившата ни група от преди 15години)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е, батка без малко да подмина темата..

Инкърнейшън-иете малко пасти да папат пред първото в списъка ма здраве да е :cheers2:

Носталгии...

първия парчок се е бомба направо

Гледам не губиш време и си в атака , лошо няма

СЕЧ!!!

Аре събирай хора и печайте тениски ше поносвам из испанско!

:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първото парче е супер яко, много прецизна композиция. Представям си като му се сложат и вокали...

Като знам че си супер сериозен по отношение на групите в които свириш, мисля че е по-добре да не публикуваш парчета на толкова ранен стадий. Всъщност ако бяха живи записи, дори и с кофти качество става, но с този 'искуствен' звук мисля че потенциалните фенове които не те познават може да не вземат групата достатъчно насериозно.

Надявам се съм се изразил правилно.

 

Иначе много яки композиции!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Благодаря за мнението!

Реално това изобщо не е никакъв официален запис. Просто нахвърлях малко китари и програмирани барабани, колкото да мога да чуя "отстрани" как изглеждат парчетата като композиция. Когато им дойде реда, ще бъдат записани както трябва живот и здраве не само от мен(както е в случая), а от група.

Пуснах линка тук, зада покажа че все още мърдам и работя по нещо. В конкретния момент всичките ми сили и внимание са насочени към Дей 40. In Denial ще отлежи мъничко и тогава ще видим какво ще става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

edgecrusher е ти нямаш празен ход, всичко запълнено на мах,

добре са станали парчетата, добива се представа горе-долу какво ще представляват, пожелавам ти да събереш група и да ги запишете както трябва :recourse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.