Jump to content
Българският форум за музиканти

Afterlive - Live 09.05.2008


zombie

Recommended Posts

ааахахахах , 'озгорял' вика , аз разбрах какво имаше впредвид , ама не е задължително .

Към София няма ли да идвате ? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента това се опитваме... тук някъде из форума се търсеха ученически банди за концерт в София, ако ни одобрят - ще дойдем надявам се :thumbs_up:

А за игорялото, и аз разбрах, но честно казано това си зависи и от хората. А дори и някой да е изгорял, важното е , това да не пречи на групата :hysterical:

Rock on!

Марина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ето 1 видео как свирим Smoke on the water инструментал http://www.vbox7.com/play:566fbbf6

P.S. Не ми се смейте там в началото на солото леко се подхлъзнах по грифа от адреналина :rockon::) (не че съм се притеснявал де) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно за момиче в групата не мисля че е лошо и ние имаме (барабаниста) не знам дали някой е горял е май вокала може да е намазал ама мен кво ме е*е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно за момиче в групата не мисля че е лошо и ние имаме (барабаниста) не знам дали някой е горял е май вокала може да е намазал ама мен кво ме е*е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно за момиче в групата не мисля че е лошо и ние имаме (барабанистката) не знам дали някой е горял е май вокала може да е намазал ама мен кво ме е*е :) sorry за офтопика дано модераторите изтрият предните 2 коментара

Редактирано от Iv4ata_GuItaR
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Вокала пък на мен ми хареса много , има плътен глас и доста пауър...Което е много важно :punk_guitar: . Евалата на пича , супер си пее.

Евалата на мацката на китарата :thumbs_up: . Изкефихте ме доста повече от повечето групи които свириха там.

Точно рок енд рол групите бяха душата на тоя конкурс :) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Necrophagist благодаря :) В интерес на истината по клубове още не сме ходили... но като стане това ще го имам в предвид. И все пак за да те запомнят хората не става да отидеш и да тряснеш 1 час авторска музика :) Поне не отначало :)

 

:cheers2: Абе вие излезте и "треснете" един час хубави авторски неща и тогава да видим кой-какво ще е запомнил! Съжалявам, но с такова "мислене" далеч няма да прокопсате, ако имате такива намерения като група.

 

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Ми то хората са си го измислили още отдавна - кавъри свирят първоначално, за да се сработят. Пък като си проличи вече, че групата може и прави добри свои парчета - репертоара се сменя постепенно. Достатъчно съм се наслушал на групи, които си мислят, че правят "нещо", без реално покритие. И повече на техен лайв едва ли ще отида. Пък било то и в най-хубавия клуб. И такива групи не прокопсват също, защото са на обратния полюс.

 

 

Не се ограничавайте нито с едното нито с другото. Важното е да е качествено изпълнено и с желание. Първо те запомням като добър изпълнител и после чак като добър творец.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.