Jump to content
Българският форум за музиканти

Най добрия лютиер за китари в БГ


Black Bird

Recommended Posts

  • Отговори 101
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

а ве бахти надлъгването, а всъщност всеки си хвали неговата китара

хм Налбантов не ми се занимава да ти покажа мойта китара, на която смених праг4етата преди 6 месеца , а преди т'ва пламен ми обясняваше 2 години, 4е тва е толкова сложно и съответно толкова скъпо, 4е едва ли не трябваше да си мисля 4е е невъзможно. Става въпрос за китара с дълбокi кантове на fingerboarda и виждаш ли тва оскъпява работата до безобразие. След време разбрах, 4е тва са пълни глупости и си смених прагчетата при диката. :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм! Вярно, доста поспорихте!... Няма лошо, де - в спора се ражда истината! ;)

Обаче мен също ме интересува повече къде в София мога да си оправя моята "метличка" (за ел. китара става въпрос, де)!? Трябва да и се смени грифа, 4е старият леко (но достатъчно) се е поизметнал... :) А и не ми се иска още да се разделям с тази китарка... Тя също е handmade, вярно, далеч не толкова добра, колкото до тук споменатите образци, но определено не е и лоша... особено за начинаещ като мен! ;) Така, че, моля за съдействие ако знаете добър майстор в София! ;)

П.П. Сори, ако тва не е много по темата, но нали ставаше въпрос за майстори-лютиери! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мога да ти помогна с добър майстор в софия, но като ти толкова голям проблем аз идвам 4есто до софия може да се видим да взвемем размерите ще ми кажеш кво искаш аз от сега мога да ти кажа колко струва един добър гриф при моя 4овек и след сеедмица си полу4аваш новия гриф ако искаш ще ми дадеш метли4ката и си полу4аваш китарката сглобена с новия гриф

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ти кажа АллАн

 

Не ме интерисува.

 

Аз съм доволен.

Плащам си...:)

Като не ти харесва

не те карам аз на сила

просто споделям ОК?

 

 

п.с

 

На мен работата ми е да свиря

не да си сменям прагчетата

и да се правя баш майстор :exclaim:

 

 

Весела Коледа!

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хм! :think: Яка оферта.... за Диката от Пловдив ли става въпрос? А колко горе-долу ще ми излезе всичко (смяната на грифа с прагчетата, ключовете и т.н.)? :)

П.П. Ако няма да идваш до София преди празниците, може да се разберем нещо за след Нова година! ;) Ако искаш ми пиши на ЛС, да не занимаваме останалите с излишни подробности. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

icho7ryches - Аз бих ти препоръчал един млад и МНОГО талантлив и сериозен майстор, а именно - нашият съфорумец pacman :)

 

Пиши му лична бележка най-добре, той е от София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

icho7ryches - Аз бих ти препоръчал един млад и МНОГО талантлив и сериозен майстор, а именно - нашият съфорумец pacman :headbang:

 

Пиши му лична бележка най-добре, той е от София.

Подкрепям напълно. Той знае какво прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е че всеки хвали неговия си лютиер и оплюва другите ама никаде не видях телефонния номер на Диката. Ае някой да го напише , че се интересувам за смяна на прагчета. Спасое болшиба !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно е че всеки хвали неговия си лютиер и оплюва другите ама никаде не видях телефонния номер на Диката. Ае някой да го напише , че се интересувам за смяна на прагчета. Спасое болшиба !

имаш PM

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.