Jump to content
Българският форум за музиканти

Най добрия лютиер за китари в БГ


Black Bird

Recommended Posts

  • Отговори 101
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ами определено не става дума за селски пазърлъци! Говоря за това, че освен искузтво това е бизнес! По тази логика пламен може да си те одере без проблеми, а ти му плащай двойно ако искаш!

А и това че не можеш да се пазариш с него определено не е плюс! не мислиш ли? peace :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Ами определено не става дума за селски пазърлъци! Говоря за това, че освен искузтво това е бизнес! По тази логика пламен може да си те одере без проблеми, а ти му плащай двойно ако искаш!

А и това че не можеш да се пазариш с него определено не е плюс! не мислиш ли? peace :headbang:

аве да ти кажа

незнам дали ме дере но определено го познавам от времето кагато бях 9 клас

и ходих да му досаждам и да мечтая за китара

та + или - все тая боли ме фара:)

 

Ако искааш "еФтина" ръчна китара в турция правят има майстори иди там

хем екскурзия ше си сториш :hello:

 

 

 

 

то неможе електрониката да ти срува заедно с хардуера 900 лв

 

а ти да искаш китара с всичко за 1200 лева?

 

за тва има магазини с яки сапове

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти говоря за отношението към клиента!!! :stop: Не става въпрос че диката ще ми направи по-добър инструмент за 2 пъти по-малко пари! Става въпрос че ще се държи коректно с мен и определено няма да го чуя да говори зад гърба на клиентите си и да гледам как 1 седмица не е пипнал един инструмен и после ти изсипва 1000 глупости как си чупил ръцете да го прави! Аз това съм го виждал при Пламен мноооого пъти, защото не 1 и 2 китари ми е "НАПАСВАЛ"! Просто и Диката и Пламен като лютиери са много добри! От там нагоре вече се гледат други неща!

А относно турция и "еФтините" китари, аз си имам няколко скъпи! :headbang: А и на екскурзия не ми се ходи! Ае, и да не забравиш поздрави да му предадеш :hello:

peace!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ти говоря за отношението към клиента!!! :stop: Не става въпрос че диката ще ми направи по-добър инструмент за 2 пъти по-малко пари! Става въпрос че ще се държи коректно с мен и определено няма да го чуя да говори зад гърба на клиентите си и да гледам как 1 седмица не е пипнал един инструмен и после ти изсипва 1000 глупости как си чупил ръцете да го прави! Аз това съм го виждал при Пламен мноооого пъти, защото не 1 и 2 китари ми е "НАПАСВАЛ"! Просто и Диката и Пламен като лютиери са много добри! От там нагоре вече се гледат други неща!

А относно турция и "еФтините" китари, аз си имам няколко скъпи! :headbang: А и на екскурзия не ми се ходи! Ае, и да не забравиш поздрави да му предадеш :hello:

peace!

Ок брато!

Споко.

 

Много се стягаш...чупи гипса малко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
:)  :)  мнооооо ме радват постовете ти :)  :headbang:

Сори за офтопика (и аз един път да го кажа тва)

аве яки са нема спор-

всичко е интелект :bravo:

и мен ме радва остроумитето ти:wow:

 

 

 

 

и си много добър китарист радвам се че те познавам

:bravo:

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглеждат много яко!!! Евала на Пламен! Аз пак казвам! Не критикувам лютиерските възможности на Пламен! Говоря за съвсем други неща! :stop:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само проблема е че всеки си казва мнението за някой майстор и си го хвали и сега откъде да знаеш към кого да се обърнеш. Да не говорим, че всички са извън София и трябва специално да се ходи заради това на некви големи пътешествия. Тоз голем град нема ли некой майстор да се намери да му се невиди... :cheers:

 

Така, че да ме извиняват малко специалистите ама с тия доста глупави спорове кой лютиер е по добър, на никой не помагат. :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само проблема е че всеки си казва мнението за някой майстор и си го хвали и сега откъде да знаеш към кого да се обърнеш. Да не говорим, че всички са извън София и трябва специално да се ходи заради това на некви големи пътешествия. Тоз голем град нема ли некой майстор да се намери да му се невиди... :cheers:

 

Така, че да ме извиняват малко специалистите ама с тия доста глупави спорове кой лютиер е по добър, на никой не помагат. :headbang:

гледай снимки де.

 

Пак аз съм с пресни впечатления....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е аз ги гледах, но мен ме интересува класически майстор, за акустични инструменти, а не за таквиз модерни работи.

Така че не се насочих особено :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак: http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=498

 

Порови се и в останалата част от раздела за изработване и ремонт на инструменти, ще намериш каквото те интересува!

 

@Nalbantov, те и мойте впечатления са пресни ако става за въпрос :cheers:

 

 

:headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.