Jump to content
Българският форум за музиканти

Най добрия лютиер за китари в БГ


Black Bird

Recommended Posts

Налбантов... Асеновград е близо до Плдsmile.gif И с пътя, пак ще ти излезе по евтино от колкото при бат-ти Пламен!

ok младеж ти си знаеш:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 101
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Налбантов виждал ли си китари които е правил Диката!? Може и да го познаваш! Забравих как му беше сайта с снимките, но като се сетя ще го напиша!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Налбантов виждал ли си китари които е правил Диката!? Може и да го познаваш! Забравих как му беше сайта с снимките, но като се сетя ще го напиша!

Кой набор е тоз мастор?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.pbase.com/dikata

http://www.pbase.com/dikata1

Пича е към 30 г. незнам точно!

От компаният на Кольо Цигулката, Здраво и т.н. Ако се сещаш за група Туик!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

диката е човека!!!не вярвам Burton да ми се разсърди,че пускам снимки на китарата му,която също е направена от диката..цък

 

още китари на диката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

диката е човека!!!не вярвам Burton да ми се разсърди,че пускам снимки на китарата му,която също е направена от диката..цък

 

още китари на диката

ако гледаш вида им...

има фажрични по лъскави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами не знам,ама диката е доста напред с матеряла.и с пламен се познавам и т.н,но това което съм чувал за него не ми е харесвало.знаеш,че не съм китарист,но да ти залепи прагчетата с канакулит...аре бегай...сори,че му правя кофти реклама.наистина пламен е много добър лютиер,но диката определено работи и по-качествено,и по-надъхно,и по-бързои т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
ами не знам,ама диката е доста напред с матеряла.и с пламен се познавам и т.н,но това което съм чувал за него не ми е харесвало.знаеш,че не съм китарист,но да ти залепи прагчетата с канакулит...аре бегай...сори,че му правя кофти реклама.наистина пламен е много добър лютиер,но диката определено работи и по-качествено,и по-надъхно,и по-бързои т.н.

хаххах пламен л иги лепи??? :rolleyes: хахах абе нешо слуховете по градските

вертепи си ги разбрап погрешно :no::rolleyes:

Редактирано от Nalbantov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми малко чух с ушите си...ама карай.надявам се китарката ти да е добре направена.ако ли не-занеси я при диката да ти я оправи :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

диката е човека!!!не вярвам Burton да ми се разсърди,че пускам снимки на китарата му,която също е направена от диката..цък

 

още китари на диката

ако гледаш вида им...

има фажрични по лъскави

Абе не знам за лъскавото, но изработката на Диката мога с ръка на сърцето да кажа че е перфектна - и като външен вид, и като удобство, и като звук!

 

А за това кой е по-добър, мисля че няма смисъл да спорим. Важното е, че явно в Бг /и в Пловдивския регион най-вече :) / има наистина много добри майстори. Така че - :unsure: за тяхно здраве!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

диката е човека!!!не вярвам Burton да ми се разсърди,че пускам снимки на китарата му,която също е направена от диката..цък

 

още китари на диката

ако гледаш вида им...

има фажрични по лъскави

евала! :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абре Пламен е добър но бас който трябваше да направи за 2 или 3 месеца, не си спомням точно, го направи за 1 година и отгоре!!! и съответно цената се попромени малко от началния и вариант!!!

Диката е твърде млад и има твърде малко инструмента направени за да го слагаме сред големите майстори!

А Иван Вълчинов се занимава от доста време с тази работа и все още никой не ми се е оплакал от него!!!

Точка по въпроса!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Диката е твърде млад и има твърде малко инструмента направени за да го слагаме сред големите майстори!

Виж по това може да се поспори...

 

Иначе имам бас на Иван, който той си е правел за него преди време...като цяло наистина съм доволен, с изключение на късата мензура, заради която басите бягат...

 

Но ако живот и здраве някой ден реша да си взема друг бас, определено ще е при Диката...най-малкото при него съм виждал такива изродии, че ум да ти зайде :)

 

Айде peace и :)

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.